Medos Parapety

verified_user
309 polubień
ul. Magazynowa 3
86-200 Chełmno, Polska
Poproś o informacje

Medos Parapety Informacje o firmie

Ogólne informacje

Firma Medos istnieje na polskim rynku od 1995 roku. Jest obecnie największym w Polsce i liczącym się w Europie producentem klamek okiennych i drzwiowych do stolarki aluminiowej, drewnianej oraz PVC.

W 2010 roku rozszerzyliśmy ofertę uruchamiając nowy dział, którego głównym produktem są parapety wewnętrzne oraz zewnętrzne. Parapety do 230 km od naszej siedziby dostarczamy własnym transportem, powyżej 230 km za pośrednictwem firmy kurierskiej.

W 2014 roku otworzyliśmy nowy oddział firmy, który znajduje się w Skarżysku -Kamiennej. Pozwoli nam to na jeszcze lepszą obsługę naszych klientów na terenie Polski południowo -wschodniej. Obecnie nasza sieć sprzedaży liczy 8000 zadowolonych klientów.

Firma MEDOS należy do zaszczytnego grona laureatów programu „PRZEDSIĘBIORSTWO FAIR PLAY”, co niewątpliwie świadczy o pozytywnym wizerunku naszej firmy. W swej działalności zawsze kierowaliśmy się rzetelnością, uczciwością i lojalnością, wzorcowo wywiązując się ze swoich zobowiązań zarówno wobec naszych dostawców, jak i odbiorców. Nasi pracownicy to zespoły ludzi zaangażowanych w działalność firmy, którzy nie obawiają się trudnych i skomplikowanych zleceń. Dzięki etycznemu podejściu do prowadzonych działań biznesowych firma zjednała sobie wielu kontrahentów w kraju i za granicą, budując tym samym obustronne zaufanie.

ul. Magazynowa 3 Chełmno

Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook
Słowa kluczowe
Firma lokalna,

Medos Parapety Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę