Regius

verified_user
720 polubień
144 ulubione
ul.Jagiełły 8 a
45-920 Opole, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do Regius

Hotel Weneda - Opole Opole
Ul. 1 Maja 77 , Opole
Hotel Weneda Opole - nowoczesny hotel restauracja Poema sale konferencyjne szko…
Hotel Festival Opole Opole
Oleska 86, Opole
Zapraszamy do Hotelu Festival***, który od początku tego roku prężnie rozwijamy…
Happy Day Apartments Opole
ul. Oleska 159, Opole
None
Best Western Hotel Opole Centrum Opole
Ludwika Waryńskiego 17 , Opole
Hotel BEST WESTERN Opole Centrum znajduje się w odległości 400 metrów od Stareg…

Regius Informacje o firmie

Ogólne informacje


Hotel i Restauracja REGIUS w Czarnowąsach koło Opola to obiekt wzorowany na dworek polski, nawiązujący do stylu klasycystyczno - barokowego. Staropolska architektura i ekskluzywne wnętrze w połączeniu z lokalizacją nad Małą Panwią tworzą niepowtarzalny klimat tego miejsca. W sezonie letnim dodatkowym walorem jest duży ogród będący idealnym terenem na urządzenie ogniska lub grillowanie. Budynek, w którym mieści się hotel i restauracja położony jest w spokojnej miejscowości bezpośrednio sąsiadującej z Opolem. Dystans do centrum wynosi niespełna 7 km, dzięki czemu można zwiedzać miasto i okoliczne atrakcje turystyczne.

Restauracja proponuje przede wszystkim specjały kuchni śląskiej, która cieszy się dużą popularnością na Opolszczyźnie. Lokal posiada zaplecze do organizacji przyjęć, bankietów okolicznościowych, szkoleń, konferencji oraz eventów firmowych. Sala bankietowa jest w stanie pomieścić 100 osób, a pomieszczenia, w których przeprowadza się szkolenia są przystosowane dla grup liczących od kilku do 60 uczestników. Oferujemy również katering dla maksymalnie 400 osób podczas imprez zorganizowanych w różnych lokalach, siedzibach firm, rezydencjach i centrach wystawienniczo - kongresowych.

W części hotelowej możemy zapewnić 40 miejsc noclegowych. Posiadamy 17 pokoi: jednoosobowy, 11 dwuosobowych, trzyosobowy, dwa o standardzie economic oraz apartamenty: małżeński i rodzinny. Dysponujemy również bezpłatnym parkingiem i internetem Wi-Fi.

Gwarantujemy Państwu wysoką jakość usług oraz pełen profesjonalizm. Dokładamy wszelkich starań, żeby nasi goście byli zadowoleni z pobytu w naszym hotelu lub restauracji.

Z NAMI MOŻESZ LICZYĆ NA CISZĘ, DYSKRECJĘ I SPOKÓJ.

ul.Jagiełły 8 a Opole

Regius Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę