Restauracja "Telimena"

verified_user
617 polubień
1394 ulubione
Fordońska 15
85-085 Bydgoszcz, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do Restauracja "Telimena"

CleanDiet.pl Bydgoszcz
, Bydgoszcz
Catering dietetyczny CleanDiet powstał z miłości do jedzenia. Naszym celem jest…
MAGRA Catering Bydgoszcz
Bydgoskich Przemysłowców 6, Bydgoszcz
POLECAMY OBIADY ABONAMENTOWE (zupa + II danie) …
GA-STO  Przedsiębiorstwo Usługowo - Handlowe Grzegorz Trzeciak Bydgoszcz
Misja Misją P.U.H. „GA-STO” jest perfekcyjne organizowanie uroczystości weselny…

Restauracja "Telimena" Informacje o firmie

Ogólne informacje

Planujesz ślub i szukasz miejsca na wesele? A może Twoja firma obchodzi jubileusz? Lepiej wybrać nie możesz! Spółdzielnia Gastronomiczna od lat specjalizuje się w organizacji uroczystości weselnych i jubileuszowych. Mamy doskonałe warunki lokalowe – sale z możliwością dowolnego ustawienia stołów i podziału przestrzeni w zależności od ilości uczestników imprezy. Dla gości restauracji udostępniamy parking. Dysponujemy również pokojami gościnnymi. Mamy ogromne doświadczenie, dlatego potrafimy dobrać optymalne porcje potraw dla zgromadzonych gości. Wykwalifikowana obsługa zadba aby zawsze były one były ciepłe i podane w odpowiednim momencie. Wszystkie dania przygotowywane są na miejscu a torty i ciasta pochodzą z naszej kawiarni. Wiemy, że najważniejsze chwile wymagają specjalnej oprawy, dlatego polecić Państwu możemy sprawdzone zespoły muzyczne i fotografów.

Rozkoszuj się najważniejszymi chwilami życia – my zadbamy o resztę!

Trzy niezależne, nowoczesne sale spełnią oczekiwania najbardziej wymagających gości. Oferujemy szereg funkcjonalnych rozwiązań i infrastrukturę multimedialną.

W sąsiedztwie Restauracji Telimana, jesienią 2012 roku został otwarty lokal – nowa Restauracja Gerwazy. Lokal, który bez wątpienia jest wyjątkowy na gastronomicznej mapie Bydgoszczy. Nasz Dworek – bo tak często nazywają go nasi kliencie to lokal idealny na imprezy do 60 osób, dla których wnętrza przypominające dworki szlacheckie będą obok doskonałego menu argumentem do zorganizowania w naszym lokalu imprezy. Zapraszamy do organizacji wesel, przyjęć rodzinnych oraz imprez firmowych.

Fordońska 15 Bydgoszcz

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
11:00 - 19:00
Wtorek:
11:00 - 19:00
Środa:
11:00 - 19:00
Czwartek:
11:00 - 19:00
Piątek:
11:00 - 19:00
Sobota:
11:00 - 19:00
Niedziela:
11:00 - 19:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook
Słowa kluczowe
Usługi kateringowe, Restauracja polska, Restauracja europejska

Restauracja "Telimena" Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę