Noclegi Krupówki Zakopane

verified_user
829 polubień
27 ulubione
ul. Krupówki 19
34-500 Zakopane, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do Noclegi Krupówki Zakopane

FIRMA PRYWATNA Zakopane
ul. Pardałówka 23d , Zakopane
Zakopane Pokoje Gościnne Palider - Tylka zaprasza - Zakopane nocleg blisko cent…
FIRMA PRYWATNA Zakopane
ul. Bulwary Słowackiego 21 , Zakopane
None
FIRMA PRYWATNA Zakopane
ul. Cyrhla 17d , Zakopane
Willa u Heliosa 2 znajduje się w Zakopanem na Cyrhli znanej dzielnicy widokowo-…
FIRMA PRYWATNA Zakopane
ul. Droga Do Rojów 9 , Zakopane
Kompleks Bambi Zakopane to idealna baza wypadowa w góry oraz doliny tatrzańskie…

Noclegi Krupówki Zakopane Informacje o firmie

Ogólne informacje

INFORMACJE OGÓLNE

Zapraszamy do skorzystania z noclegów w samym centrum Zakopanego, przy ulicy Krupówki 19 (obok Banku Pekao S.A. i Hotelu Orbis „Giewont”).

Kalendarze dostępności poszczególnych pokoi i apartamentów zamieszczone są w galerii pod ich zdjęciami.

Do Państwa dyspozycji pozostają wygodne i przestronne apartamenty, oraz pokoje gościnne wg. poniższej specyfikacji:

- 2 apartamenty 4 osobowe z łazienkami, tv, salonem, sypialnią, kuchnią i garderobą, będące samodzielnymi mieszkaniami. Każdy z w/w apartamentów łącznej powierzchni ok. 60 m2,
- 2 apartamenty 4 osobowe z łazienkami, TV, lodówką i aneksem kuchennym, każdy z nich o łącznej powierzchni ok. 40 m2,
- 1 apartament 3 osobowy z łazienką, TV, lodówką i aneksem kuchennym, o łącznej powierzchni ok. 40 m2,
- 2 pokoje 2 osobowe z łazienkami, TV, lodówką i aneksem kuchennym, każdy z nich o łącznej powierzchni ok. 30 m2,
- 2 pokoje 2-3 - osobowe z łazienkami, TV, lodówką, każdy z nich o łącznej powierzchni ok. 30m2,

We wszystkich pokojach i apartamentach oferujemy nieodpłatnie bezprzewodowy dostęp do internetu za pośrednictwem naszej wewnętrznej sieci internetowej wi-fi.

Z balkonów większości pokoi i apartamentów rozciąga się przepiękny widok na panoramę Tatr od Kasprowego Wierchu poprzez Giewont, Rysy, aż po pasmo Gubałówki.

Do naszego obiektu prowadzi niezależne wejście bezpośrednio od ulicy Krupówki, poprzez przedsionek Oddziału Banku Pekao S.A. (dawniej BPH S.A.)

Zapraszamy do naszej drugiej lokalizacji, Chramcówki 25 D tel. 18/20-174-40 lub 501-802-068.

Aktualna cena noclegu w pokojach gościnnych przy ul. Chramcówki 25 D wynosi 35 zł/osobę /dobę.

Poleca nas baza noclegowa www.infozakopane.pl

PROMOCJA JESIENNA – 35 ZŁ/OSOBĘ/DOBĘ

W RAMACH NINIEJSZEJ PROMOCJI, W TERMINIE OD 01 PAŹDZIERNIKA DO 27 GRUDNIA 2012 WSZYSTKIE MIEJSCA NOCLEGOWE W POKOJACH GOŚCINNYCH I APARTAMENTACH KOSZTUJĄ TYLKO 35 ZŁ/OSOBĘ/DOBĘ.

ZAPRASZAMY.

REZERWACJE

Rezerwacje pokoi gościnnych i apartamentów dokonywane są wyłącznie drogą telefoniczną, pod numerami telefonów komórkowych wskazanych do kontaktu (+48 721-090-107 lub +48 601-772-083)

Po dokonaniu rezerwacji, na wskazany przez klienta nr tel. komórkowego lub adres poczty elektronicznej przesyłana jest informacja z danymi niezbędnymi do dokonania przelewu z tyt. opłaty rezerwacyjnej lub pełnej należności za pobyt.
Potwierdzeniem rezerwacji jest uiszczenie opłaty rezerwacyjnej na nasz rachunek bankowy w terminie pięciu dni roboczych od dnia dokonania rezerwacji opłata rezerwacyjna jest stała i wynosi 100,- zł za każdy rezerwowany pokój/apartament.

WAŻNE INFORMACJE

Naszym gościom zapewniamy możliwość nieodpłatnego zaparkowania samochodu przy naszym drugim obiekcie (Zakopane, ul.Chramcówki 25 d) w odległości ok. 1 km od obiektu na Krupówkach.

Oferujemy ponadto możliwość zaparkowania samochodu na parkingu dozorowanym (24 godziny/dobę) płatnym znajdującym się w odległości ok. 150 metrów od wejścia do naszego obiektu na Krupówkach, przy kinie sferycznym (5d) w Zakopanem przy ul.ogrodowej 5. parking zlokalizowany jest wokół kina na ogrodzonym terenie (dozorowanym 24 godz./dobę). wjazd na parking znajduje sie ok. 100 m. w linii prostej od skrzyżowania ul. Krupówki z ul. T.Kościuszki.

Dla naszych gości cena za zaparkowanie jednego pojazdu na w/w parkingu wynosi 10,00 zł/dobę, po okazaniu pracownikowi parkingu potwierdzenia zameldowania w naszym obiekcie.

Czynności meldunkowe oraz opłata za pobyt, z uwzględnieniem wpłaconej zaliczki, dokonywane są po przyjeździe, przy podejmowaniu kluczy do pokoi / apartamentów.
doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 14:00 w dniu przyjazdu i kończy się o godz. 10:00 w dniu wyjazdu

Cały obiekt objęty jest systemem ochrony przeciwpożarowej.
W każdym pokoju/apartamencie rozmieszczone są czujniki dymowe i termiczne. W związku z powyższym prosimy o nie palenie na terenie obiektu wyrobów tytoniowych, oraz o nie rozpalanie ognia.

Osoby korzystające z kuchni lub aneksów kuchennych proszone są o jednoczesne włączanie wyciągów kuchennych w użytkowanych pomieszczeniach.
W przypadku pomieszczeń nie wyposażonych w wyciągi kuchenne prosimy o zapewnienie właściwej wentylacji użytkowanych pomieszczeń.
Naszych gości prosimy o zachowanie ciszy nocnej w godzinach od 22:00 do 6:00

Zapraszamy.

ul. Krupówki 19 Zakopane

Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook
Słowa kluczowe
Firma, Hotel,

Noclegi Krupówki Zakopane Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę