STUDIUM DOBREGO PIWA

verified_user
2060 polubień
17 ulubione
Chopina 55
71-450 Szczecin, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do STUDIUM DOBREGO PIWA

Carmenere Szczecin
Aleja Jana Pawła II 8, Szczecin
Profesjonalny sklep z winami ( ponad 500 gat) i innymi alkoholami , bardzo duży…
Wineland Szczecin
aleja Wojska Polskiego 70, Szczecin
None
WINE CENTER sklep z winami Szczecin
Księcia Bogusława X 37, Szczecin
Sklep z winami
Wina Adam Słabicki Szczecin
Monte Cassino 4, Szczecin
Specjalistyczny sklep z winami w Szczecinie na ulicy Monte Cassino 4. W ofercie…

STUDIUM DOBREGO PIWA Informacje o firmie

Ogólne informacje

Reagując na liczne sugestie naszych klientów, po 22 latach wyłącznie bezpośredniego kontaktu -witamy na Facebook'u ! Pozdrawiamy studentów, wszystkie roczniki, które mieliśmy przyjemność poznać, a uwierzcie, od 1993 roku przez nasz sklep przewinęły się całe rzesze młodych ludzi, z którymi zżyliśmy się i zbudowaliśmy relacje bardziej koleżeńskie niż handlowe. Przeżyliśmy liczne imprezy, które odbywały się w akademikach a przede wszystkim na paśniku. W tym roku, po raz 23, zmierzymy się z Juwenaliami. Teraz przyszedł czas na studiowanie z Wami. Po latach sklep nasz przeszedł małą rewolucję. Otwierając się na nowe trendy i biorąc pod uwagę uwrażliwienie Waszych kubków smakowych znacznie poszerzyliśmy gamę piw regionalnych i rzemieślniczych, przede wszystkim z polskich browarów. W ofercie mamy również piwa z browarów niemieckich, czeskich, słowackich, ukraińskich i belgijskich.Mamy nadzieję, że nasza oferta zaspokoi gusta nie tylko klientów, którzy rozpoczynają swoją przygodę z piwami regionalnymi, ale również wytrawnych znawców piwa, od których z chęcią przyjmiemy uwagi i wskazówki co do dalszego rozszerzenia asortymentu. Tak więc Kochani, STUDIUJEMY Z WAMI PIWA REGIONALNE i mamy nadzieję zdać ten egzamin !

Chopina 55 Szczecin

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
12:00 - 21:00
Wtorek:
12:00 - 21:00
Środa:
12:00 - 21:00
Czwartek:
12:00 - 21:00
Piątek:
12:00 - 21:00
Sobota:
12:00 - 21:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook
Kategorie
sklep monopolowy sklep z piwem
Słowa kluczowe
Hurtownia/sklep,

STUDIUM DOBREGO PIWA Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę