Wirtualne Biuro

verified_user
1788 polubień
Marszałkowska 115
00-102 Warszawa, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do Wirtualne Biuro

Awangarda Warszawa
Jerozolimskie 151, Warszawa
Firma Avangarda jest biurem tłumaczeń. Oferuje doradztwo i bezpośrednią pomoc w…
10 Agencja Tekst Biuro Tłumaczeń Warszawa
Stawki 3/13, Warszawa
TŁUMACZENIA PISEMNE - (zwykłe i przysięgłe): Ceny tłumaczeń są stałe bez względ…
KT Komputekst Warszawa
Stefana Batorego 16, Warszawa
Od 1990 roku firma KOMPUTEKST oferuje profesjonalne, specjalistyczne usługi w z…
City Office Sp. z o.o. Warszawa
Twarda 18, Warszawa
Wirtualne Biuro w Centrum Warszawy przy ul. Twardej 18 w budynku Spektrum Tower…

Wirtualne Biuro Informacje o firmie

Ogólne informacje

Wirtualne Biuro jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich przedsiębiorców dbających o obniżenie kosztów utrzymania biura oraz obsługi sekretariatu, a więc optymalizację kosztów włansej działalności. Dzięki nam nie musicie się martwić o zatrudnienie sekretarki lub zastępstwo w czasie jej urlopu czy choroby. Oferujemy Państwu prestiżową lokalizację w Warszawie. Siedziba w takim miejscu będzie dobrze postrzegana przez Państwa partnerów i kontrahentów stanowiąc kolejny element budowy przewagi konkurencyjnej.

Wirtualne Biuro to profesjonalna obsługa Państwa korespondencji, która trafia do naszego Biura. Zajmiemy się odbiorem listów i wszelkich przesyłek kierowanych do Państwa jak również obsługą Państwa listów czy paczek. Każdy nasz Klient uzyskuje możliwość rejestracji swojej działalności pod adresem naszego Biura, standardowo akceptowanym przez wszystkie urzędy i instytucje, a w szczegóności Krajowy Rejestr Sądowy, Urząd Skarbowy, Urząd Statystyczny oraz Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

Dodatkowo wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom w zakresie optymalizacji kosztów działalności oferujemy wynajem sal konferencyjnych w systemie godzinowym oraz usługi biurowe w postaci kopiowania dokumentów, skanowania oraz oprawy.

Marszałkowska 115 Warszawa

Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook
Słowa kluczowe
Usługi sekretarskie,

Wirtualne Biuro Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę