Drumset Academy - szkoła perkusyjna

verified_user
2604 polubień
1520 ulubione
ul. Sobieskiego 285
42-580 Wojkowice, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do Drumset Academy - szkoła perkusyjna

ZESPÓŁ SZKÓŁ W WOJKOWICACH LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Wojkowice
ネット書店Amazon(アマゾン)で書籍を購入してもらうことを目的としたアマゾンキャンペーンのやり方を紹介。
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 Wojkowice
ul. Jana Sobieskiego 29 , Wojkowice
Szkoła Podstawowa nr 1 w Wojkowicach
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W WOJKOWICACH Wojkowice
ul. Źrałków 1 , Wojkowice
None

Drumset Academy - szkoła perkusyjna Informacje o firmie

Ogólne informacje

Akademia Perkusyjna jest wyspecjalizowaną szkołą oferującą kompleksowy program edukacyjny dla perkusistów bez względu na ich stopień zaawansowania oraz wiek. Uczymy dzieci (począwszy od 6-ciolatków), młodzież i dorosłych; hobbystów, pasjonatów, półzawodowców, zawodowców; przygotowujemy do grania w zespołach, do nagrań studyjnych; pomagamy rozwijać indywidualne pasje.

Perkusja jest naszą życiową pasją, którą dzięki długoletniemu doświadczeniu możemy dzielić się z innymi.

Nauczamy, inspirujemy i motywujemy.

Gramy na zestawie perkusyjnym od pierwszej lekcji. Nie zniechęcamy uczniów kilkuletnim przygotowaniem wyłącznie techniki werblowej.

Do zajęć wykorzystujemy najwyższej klasy instrumenty i osprzęt oraz materiały edukacyjne rekomendowane przez największe autorytety.

Oprócz książek korzystamy z dobrodziejstw najnowszej technologii: materiałów DVD, utworów (podkładów) z wyciętą ścieżką perkusji, płyt CD, transkrypcji. Wykonujemy próbne nagrania studyjne, nagrywamy filmy.

Kładziemy nacisk na rozwój kreatywności, samodyscypliny, muzykalności i ekspresyjności.

Indywidualne zajęcia prowadzone są przez nauczyciela z 13-letnim doświadczeniem w nauczaniu oraz 24-letnim stażem gry na perkusji. Potrafi on nawiązać doskonały kontakt zarówno z dziećmi, młodzieżą jak i z dorosłymi; znajduje balans pomiędzy tematami przyjemnymi i praktycznymi.

Wiedza przekazywana na zajęciach zawiera najświeższe trendy sztuki perkusyjnej w oparciu o najlepsze światowe publikacje.

Tematyka zajęć kładzie nacisk na rozwój techniki gry, przede wszystkim w zastosowaniu praktycznym, nie zaniedbując przy tym niezbędnych zagadnień teoretycznych.

Zagadnienia demonstrowane są w sposób wyczerpujący z wykorzystaniem oryginalnych utworów oraz podkładów (półplaybacków).

Zamiłowania muzyczne ucznia oraz jego preferencje stylistyczne nie są ignorowane przez prowadzącego zajęcia. Stanowią one inspirację dla instruktora, który modyfikuje program zajęć, aby były one optymalnie dopasowane do indywidualnych cech ucznia oraz jego zainteresowań.

W przeciwieństwie do Państwowych Szkół Muzycznych, omawiana stylistyka jest bardzo szeroka i obejmuje wszystkie style muzyczne, m.in.: rock, jazz, blues, metal, funk, fusion, latin, pop - nie wyłączając ekstremalnego metalu.

Relacje powstające pomiędzy uczniem i nauczycielem stwarzają miłą atmosferę, dzięki której, bez względu na wiek ucznia, lekcje są prawdziwą przyjemnością.

ul. Sobieskiego 285 Wojkowice

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
08:00 - 22:00
Wtorek:
08:00 - 22:00
Środa:
08:00 - 22:00
Czwartek:
08:00 - 22:00
Piątek:
08:00 - 22:00
Sobota:
08:00 - 15:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook youtube
Kategorie
szkoła szkoła muzyczna
Słowa kluczowe
Szkoła, Lekcje muzyki i szkoła instruktażu,

Drumset Academy - szkoła perkusyjna Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę