Art-Event

verified_user
88 polubień
1 ulubione
UL.Wł.Szafera 28/7
71-245 Szczecin, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do Art-Event

ELMO Urodzinki Szczecin
Os. Kasztanowe 56C/8, Szczecin
Tylko u nas bohaterowie najbardziej znanych i lubianych kreskówek zadbają o prz…
Sala Bankietowa "Kancelaria" Szczecin
Dąbska 25A, Szczecin
Kancelaria jest miejscem stworzonym zarówno na romantyczne spotkania i wyjątkow…
Bajkowe śluby Szczecin
ul.świstacza 41/1, Szczecin
Firma Bajkowe Śluby powstała z pasji tworzenia piękna oraz chęci pomocy podczas…
20fields Szczecin
, Szczecin
Z ogromną pasją tworzymy i realizujemy wydarzenia, które są podstawą świata ev…

Art-Event Informacje o firmie

Ogólne informacje

O Firmie

Firma Art-Event (do niedawna Best Music) działa na rynku od ponad 20 lat. Od początku swej działalności zajmowaliśmy się obsługą muzyczną, techniczną i artystyczną wszelkiego rodzaju imprez rozrywkowych, zarówno dla firm, jak i osób prywatnych. Od niedawna, wychodząc naprzeciw potrzebom lokalnego rynku, poszerzyliśmy naszą ofertę o pokazy laserowe i to jest obecnie wiodąca forma naszej działalności.

Pokazy laserowe są najbardziej dynamicznie rozwijającym się rodzajem widowisk, coraz częściej goszczącym na wszelkiego rodzaju eventach. Stanowią nowoczesną i o wiele bardziej efektowną alternatywę dla pokazów fajerwerków. Jako jedyni w Szczecinie i całym województwie zachodniopomorskim oferujemy Państwu spektakularne i niezapomniane widowiska, wykorzystujące najnowsze zdobycze techniki.

Organizujemy pokazy zarówno dla klientów indywidualnych (wesela, rocznice, urodziny, studniówki), dla klientów biznesowych (bankiety, imprezy firmowe, konferencje, imprezy integracyjne, inauguracje nowo powstałych obiektów lub produktów), jak również dla instytucji publicznych (gmin, urzędów miast, fundacji, domów kultury, samorządów).

Do pokazów używamy dwóch profesjonalnych zestawów projektorów RGB, renomowanych firm Kvant i Laserworld oraz najlepszego na rynku oprogramowania Beyond. Wszystkie posiadane przez nas urządzenia posiadają komplet certyfikatów oraz spełniają najbardziej rygorystyczne normy bezpieczeństwa CE i PN-EN 60825-1:2014-11.

W naszej pracy kierujemy się profesjonalnym, rzetelnym podejściem do wykonywanych zadań bez względu na ich wielkość i budżet, a naszym celem jest pełna satysfakcja i osiągnięcie założonych celów przez naszego Klienta.

Działamy przede wszystkim na terenie Szczecina i województwa zachodniopomorskiego, ale na Państwa życzenie możemy dojechać do każdego miejsca w Polsce.

UL.Wł.Szafera 28/7 Szczecin

Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook
Słowa kluczowe
Planowanie imprez,

Art-Event Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę