McDonalds Kobyłka

verified_user
1939 polubień
415 ulubione
ul. Nadarzyńska 1
05-230 Kobyłka, Polska
Poproś o informacje

McDonalds Kobyłka Informacje o firmie

Ogólne informacje

McDonald's Kobyłka Fans

Senior Operations & Art Manager - mcdkobylkafans@gmail.com

Junior Brand Manager - mcdkbkfans@gmail.com

Lokal charakteryzuje się nowoczesnym stylem i wysokim standardem wykończenia. Projekt nowej restauracji został wykonany przez Europejskie Studio Projektowe w Paryżu. Odpowiedni komfort zapewniają gościom wygodne, tapicerowane meble, a zastosowane kolory z dominacją jasnych, żywych barw w połączeniu z właściwym oświetleniem tworzą atmosferę sprzyjającą odpoczynkowi i odprężeniu.

Restauracja w Kobyłce jest obiektem typu McDrive, który cieszy wszystkich zmotoryzowanych gości.

Dla miłośników kawy - specjalny azyl McCafe, czyli wydzielona strefa kawiarniana wewnątrz restauracji, z oddzielnym kontuarem i miejscami siedzącymi. Goście mogą wybierać z szerokiej gamy napojów przygotowywanych na bazie najwyższej jakości kaw i wielu deserów.

Dla dzieci główną atrakcją jest strefa Gym&Fun - nowe interaktywne miejsce zabaw w restauracjach McDonald’s. W Gym&Fun na młodych sportowców czeka mini boisko do koszykówki, tor do jazdy
na rowerze i bieg z przeszkodami.

|dziękujemy www.ekobylka.wordpress.com|

ul. Nadarzyńska 1 Kobyłka

Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook
Słowa kluczowe
Tania restauracja, Restauracja amerykańska, Bar szybkiej obsługi

McDonalds Kobyłka Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę