Del Villaggio - Restauracja Włoska

verified_user
570 polubień
168 ulubione
Powstańców Śląskich 1
47-180 Izbicko, Polska
Poproś o informacje

Del Villaggio - Restauracja Włoska Informacje o firmie

Ogólne informacje

„Del Villaggio” to prawdziwa gratka dla miłośników śródziemnomorskich klimatów. Zaprojektowana na wzór Toskańskiej trattorii, przeniesie naszych gości pod niebo słonecznej Italii, by cieszyć się beztroskim biesiadowaniem pośród zapachu ziół, oliwy i suszonych w słońcu pomidorów.

W menu-obok świetnie wypiekanej pizzy- specjały kuchni włoskiej, makarony, lazanie, ryby , grillowane mięsa i warzywa. Do tego wspaniałe tiramisu i wino prosto z beczki. Dla miłośników kuchni regionalnej przygotowano dania śląskie.

Na Państwa zamówienie zorganizujemy przyjęcie rodzinne, komunię i wesele, a dla Państwa firmy - spotkanie biznesowe, imprezę integracyjną czy wykwintny bankiet.

Zrealizujemy także każdy projekt cateringowy we wskazanym przez Państwa miejscu, począwszy od pikniku, biesiady w terenie / posiadamy odpowiedni sprzęt / do przyjęcia w domu czy też innym miejscu. Dowieziemy pizzę i potrawy z menu na zamówienie telefoniczne pod wskazany adres.

Del Villaggio” serdecznie zaprasza!

Powstańców Śląskich 1 Izbicko

Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook
Słowa kluczowe
Pizzeria, Restauracja włoska,

Del Villaggio - Restauracja Włoska Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę