DAJK Studio house

verified_user
104 polubień
11 ulubione
ul. Budowlana 2
20-469 Lublin, Polska
Poproś o informacje

DAJK Studio house Informacje o firmie

Ogólne informacje

DAJK Studio house
Innowacyjne materiały do wykończenia wnętrz.

Chemia budowlana WIM - profesjonalne i systemowe rozwiązania w zakresie instalowania płytek ceramicznych - zaprawy klejowe i do spoinowania, materiały do wykonywania hydroizolacji, a także posadzkowych powłok z żywic epoksydowych.

Wimplatte system - maksymalna swoboda w zakresie aranżacji przestrzeni w domowych łazienkach, łaźniach parowych i obiektach SPA & Wellness dzięki innowacyjnym materiałom służącym do suchej zabudowy z płyt budowlanych Wimplatte i brodzików podpłytkowych "walk in".

Drzwi ekskluzywne - nowatorskie rozwiązania drzwi ukrytych, wysokich i licowanych w ekskluzywnych i stylowych wykończeniach oraz systemy drzwi przesuwnych naściennych i chowanych w kasety ścienne.

Sufity napinane - nieskończone i indywidualne możliwości aranżacji wnętrza, ograniczone jedynie wyobraźnią projektanta. Szeroka paleta kolorów folii, zarówno matowych jak i z połyskiem oraz możliwość wykonania na nich nadruku jest dodatkową inspiracją dzięki której przestrzeń zyskuje nowy wymiar i design. Za pomocą sufitu napinanego można uzyskać dowolny kształt i przestrzeń nowego sufitu, który może tworzyć konstrukcje płaskie, wielopoziomowe, owalne i innych figury geometrycznych.

DUNES panele dekoracyjne 3D - naturalne materiały wykończeniowe wyznaczające nowoczesne trendy
w systemie projektowania oraz dekorowania wnętrz. Zastosowanie ich pozwala na oryginalną aranżację pomieszczeń i nadają wnętrzom niepowtarzalny charakter. Mogą być wykorzystywane pojedynczo, w formie ozdobnych elementów lub do pokrywania całych ścian trójwymiarową fakturą. Różnorodność wzorów oraz szerokie ich zastosowanie pozwala puścić wodze fantazji i zaprojektować wnętrze o jakim marzymy.

Forniry kamienne - rozwiązanie, które odmieni wnętrze, dodaje przestrzeni wyrazistości. Kamień naturalny, który z łatwością możesz zamontować we własnym mieszkaniu. Elastyczny indyjski łupek na podkładzie z żywicy poliestrowej wzmacnianym włóknem szklanym, jest lekki i łatwy w obróbce, który można zastosować na wielu różnych powierzchniach - kamienna ściana, obudowa na kominek, drzwi, meble, itp. Ten materiał wykończeniowy sprawdzi się doskonale zarówno wewnątrz obiektów jaki i na zewnątrz.

Dekoracyjne tynki, masy i farby stosowane do dekoracyjnego wykańczania ścian o różnych strukturach - beton architektoniczny, trawertyn, glinka wenecka, marmura oraz piaskowa farba . Można, dzięki nim uzyskiwać bardzo oryginalne i ciekawe efekty wykończenia powierzchni poprzez zastosowanie różnych technik pokrywania ścian i sposobu nakładania. Każda powierzchnia ma swój jedyny i niepowtarzalny wygląd.

Cegła dekoracyjna - cegły i płytki z cegły ręcznie formowanej można wykorzystać zarówno na zewnątrz elewacji oraz ogrodzeń z cegły klinkierowej, jak i w celu zaprojektowania niepowtarzalnego wnętrza swojego domu. Produkty te, to połączenie naturalności, szlachetności i równocześnie piękny jak i trwały materiał na długie lata.

Listwy dekoracyjne i profile narożne do płytek, specjalistyczne listwy dylatacyjne, profile balkonowe i tarasowe oraz schodowe, nowoczesne i stylowe listwy cokołowe. Wszechstronne zastosowanie oraz bogactwo surowców stosowanych przy ich produkcji sprawia, że profile i listwy mogą być stosowane w budownictwie prywatnym, przemysłowym oraz w obiektach użyteczności publicznej.

Profesjonalne narzędzia dla glazurników włoskiej firmy SIRI - cenionej marki w Europie i na całym Świecie, popartą zadowoleniem najlepszych glazurników.

Włoski producent chemii GEAL - to produkty do czyszczenia, odnawiania i utrzymania wszystkich naturalnych okładzin mineralnych stosowanych w budownictwie, takich jak: płytki i cegły klinkierowe, kamień naturalny, granit i ich konglomeraty, płytki ceramiczne, w tym w szczególności płytki gresowe.

ul. Budowlana 2 Lublin

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
08:00 - 16:00
Wtorek:
08:00 - 16:00
Środa:
08:00 - 16:00
Czwartek:
08:00 - 16:00
Piątek:
08:00 - 16:00
Sobota:
09:00 - 12:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook
Słowa kluczowe
Sklep z materiałami budowlanymi,