Easy Food - catering dietetyczny

verified_user
807 polubień
1 ulubione
M. Skłodowskiej Curie
59-300 Lubin, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do Easy Food - catering dietetyczny

Niro Sp. z o.o Lubin
Ścinawska 37, Lubin
Firma świadczy usługi kateringowe w zakresie porządku , żywienia, dezynfekcji i…

Easy Food - catering dietetyczny Informacje o firmie

Ogólne informacje

Easy Food Na zdrowie!
Pomyśl w końcu o sobie. Zacznij działać! Redukcja wagi? Przyrost masy mięśniowej? Wysoki poziom cukru? Masz dosyć codziennych zakupów? Nie lubisz zmywać naczyń po posiłkach? A może po prostu zdrowe odżywianie każdego dnia?
Nie masz czasu na przygotowanie zbilansowanego posiłku? Nic nie szkodzi. Zrobimy go za Ciebie. Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia.
Easy Food Na zdrowie! to kompletny zestaw całodziennego wyżywienia, które pozwolą mieć kontrolę nad zdrowiem i samopoczuciem.
Możesz wybrać jedną z diet specjalistycznych lub zadzwonić do naszego dietetyka. Przedstaw nam swoje oczekiwania i cel jaki chcesz osiągnąć. Nasz dietetyk zaproponuje najlepsze rozwiązanie.
Nasza pasja kulinarna, doświadczenie i świadomość tego, jak właściwe odżywianie wpływa na jakość życia pozwoli osiągnąć wymarzony cel.
Miej własnego kucharza i restaurację u siebie w domu codziennie!

M. Skłodowskiej Curie Lubin

Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook
Słowa kluczowe
Usługi kateringowe,

Easy Food - catering dietetyczny Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę