Karina Buława

verified_user
6317 polubień
32 ulubione
ul. Ks.Stojałowskiego 45
43-300 Bielsko-Biała, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do Karina Buława

BULAWA SP Z O O Bielsko-Biała
ul. Ks. Stojałowskiego 45 , Bielsko-Biała
None

Karina Buława Informacje o firmie

Ogólne informacje

Karina Buława jest firmą rodzinną założoną w 1989 r. Zamiłowanie do sztuki, mody i potrzeba stworzenia miejsca z myślą o nowoczesnej wolnej kobiecie zaowocowało stworzeniem niepowtarzalnej marki, która od 28 lat nieprzerwanie utrzymuje się i rozwija na polskim rynku.

Od samego początku współpracowaliśmy ze znanymi projektantami. W 1991 r. wprowadziliśmy na rynek polski markę Elisabetta Franchi. Dynamiczny rozwój naszej firmy pozwolił na szeroką dystrybucję i reklamę oraz poszerzenie asortymentu oferowanych produktów. W 2008 roku celem dalszego rozwoju, została założona spółka „Buława sp. z o.o.”. Ostatnie lata poświęciliśmy wnikliwszej obserwacji świata mody uczestnicząc w pokazach modowych stolic świata (Mediolan, Londyn, Paryż). W związku z tym w 2015 roku oficjalnie zakończyliśmy oficjalną dystrybucję Elizabetty Franchi, wracając do strategii multibrandowej umożliwiającej nam, podwyższenie jakości oferowanego asortymentu i skuteczniejsze podążanie za zmieniającymi się wymaganiami naszych klientów.

Aktualnie Karina Buława jest rozpoznawalną i cenioną firmą, dla której największe znaczenie ma nie tylko jakość i elegancja ale przede wszystkim coraz rzadsze dziś indywidualne podejście do klienta. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, wprowadziliśmy do naszych salonów takie marki jak Dondup, Philipp Plein, Blumarine, blugirl, Le Silla, Peuterey, Alysi, Vicini, Fabiana Filippi

Umiejętność doboru asortymentu trafiającego do naszych butików jest najmocniejszą stroną naszej firmy. Wybierane przez nas kolekcje wzajemnie się uzupełniają, a wieloletnie doświadczenie pozwala na stworzenie wyjątkowych kreacji na każdą okazję. Zależy nam aby nasze produkty zaspokajały określone potrzeby, a nasz zespół, posiada nie tylko wiedzę i doświadczenie, ale przede wszystkim kreatywność i zamiłowanie do wykonywanej pracy.

Indywidualne podejście do każdego klienta, jakość oferowanych produktów i ich oryginalność to nasze motto, które od lat jest znakiem rozpoznawczym naszej firmy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu i odwiedzenie naszych salonów.

ul. Ks.Stojałowskiego 45 Bielsko-Biała

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
10:00 - 18:00
Wtorek:
10:00 - 18:00
Środa:
10:00 - 18:00
Czwartek:
10:00 - 18:00
Piątek:
10:00 - 18:00
Sobota:
10:00 - 14:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook
Kategorie
centrum handlowe typu outlet
Słowa kluczowe
Firma prowadząca handel detaliczny, Sklep z odzieżą damską, Sprzedaż odzieży

Karina Buława Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę