Land Reko Technika Przemysłowa

verified_user
275 polubień
1 ulubione
ul. Przemysłowa 37
26-052 Nowiny, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do Land Reko Technika Przemysłowa

Przedsiębiorstwo Handlowe "MAM" Sp. z o.o. Nowiny
Zgórsko, ul. Leśna 31, Nowiny
Niektórzy marzą o wielkich rezydencjach glamour… innym do szczęścia wystarczy n…
Białe Zagłębie 10 lok. 9, Nowiny
Działalność fizjoterapeutyczna
Zakład Remontowo-Budowlany Dariusz Giełżecki Nowiny
Białe Zagłębie 17 lok. 13, Nowiny
Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane
ul. Białe Zagłębie 1/38, Nowiny
None

Land Reko Technika Przemysłowa Informacje o firmie

Ogólne informacje

Jesteśmy wiodącym dostawcą rozwiązań technicznych dedykowanych dla przemysłu, marek będących liderami w swoich branżach. Specjalizujemy się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań technologicznych dla odbiorców przemysłowych i prywatnych z zakresu pneumatyki, spawalnictwa oraz maszyn przemysłowych.

Ambicją ludzi współtworzących nasze przedsiębiorstwo jest dostarczanie produktów o ponadprzeciętnych parametrach w konkurencyjnych cenach z zachowaniem wymogów bezpieczeństwa i dbałości o satysfakcję odbiorcy. Spółka intensywnie rozwija się, a jej potencjał umożliwia pozyskiwanie partnerów i klientów z Europy, Azji i Ameryki Północnej.

Naszą firmę tworzy profesjonalny zespół ludzi będącym fachowcami w swojej dziedzinie, a ich wiedza jest regularnie podnoszona. Dzięki indywidualnemu podejściu do Klienta, proponowane rozwiązania są możliwie najbardziej dopasowane do Jego oczekiwań i możliwości. To, co nas wyróżnia, to korzystny stosunek jakości do ceny produktu oraz wsparcie naszych pracowników na każdym etapie współpracy: wyboru najlepszego rozwiązania, wdrożeniu i serwisie.

ul. Przemysłowa 37 Nowiny

Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook
Słowa kluczowe
Firma,

Land Reko Technika Przemysłowa Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę