Fundacja Pomocy Zwierzętom ROKA

verified_user
1291 polubień
7 ulubione
Trzcińska 24/4
96-100 Skierniewice, Polska
Poproś o informacje

Fundacja Pomocy Zwierzętom ROKA Informacje o firmie

Ogólne informacje

Począwszy od 2009r. obecnym wolontariuszom Fundacji udało się pomóc wielu psom i kotom. Jako grupa nieformalna organizowaliśmy niezliczone akcje na rzecz zwierząt, zbiórki karmy, happeningi, pisaliśmy projekty unijne, rozpropagowaliśmy akcję adopcji psiaków ze schroniska, ogłaszaliśmy psy na portalach społecznościowych, założyliśmy stronę internetową dla schroniska, rozpoczęliśmy akcje pomocy bezdomnych kotom z naszego miasta, kilkoro z nas stało się tzw. domami tymczasowymi dla zwierząt w potrzebie … dużo można byłoby jeszcze pisać ale nie słowa są tu najważniejsze a czyny a te cenimy najbardziej. Nie sztuką jest znaleźć zwierzę w potrzebie i powiedzieć: „Ja nie mogę pomóc bo pracuję. Ja nie mogę pomóc bo nie mam pieniędzy. Ja nie mogę pomóc bo mam już psa/kota w domu. Ja nie mogę pomóc bo nie mam warunków”. Nasi wolontariusze też nie zawsze mieli czas i możliwości aby pomóc a mimo wszystko podejmowali się zadania. Pukali do różnych drzwi, prosili o wsparcie, organizowali bazarki dzięki którym finansowali leczenie zwierzaka. Każdy może pomóc, wystarczy chcieć.

Fundacja Pomocy Zwierzętom „ROKA” będzie starała się stanąć na wysokości zadania i postawionym sobie celom aby pomagać zwierzętom w potrzebie. Prosimy jednak pamiętać, że fundacja to ludzie, którzy na co dzień pracują, mają swoje rodziny, życie prywatne. W Fundacji działają z potrzeby serca, poświęcają swój wolny czas aby działać na rzecz naszych braci mniejszych. Nie są to jednak roboty i czasami potrzebują chwili odpoczynku, momentów, w których muszą złapać oddech i naładować akumulatory. Jesteśmy tylko ludźmi i potrzebujemy wsparcia ludzi. Liczymy na was. Razem uda nam się zdziałać więcej.

UWAGA! Fundacja nie posiada schroniska ani ośrodka adopcyjnego. Wszyscy nasi podopieczni przebywają w domach tymczasowych lub hotelach.

Trzcińska 24/4 Skierniewice

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
08:00 - 16:00
Wtorek:
08:00 - 16:00
Środa:
08:00 - 16:00
Czwartek:
08:00 - 16:00
Piątek:
08:00 - 16:00
Sobota:
08:00 - 12:00
Niedziela:
08:00 - 12:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook facebook
Kategorie
Fundacja
Słowa kluczowe
Opiekun zwierząt, Organizacja non profit, Organizacja społeczna