Domy Oszczędne sp. z o.o. spółka komandytowa

verified_user
Obornicka 309
60-689 Poznań, Polska
local_parking
3 miejsc parkingowych
Poproś o informacje

Firmy podobne do Domy Oszczędne sp. z o.o. spółka komandytowa

KAZBUD Poznań
ul. Wichrowe Wzgórze 8/44 , Poznań
Nasza firma od wielu lat działa na terenie województwa małopolskiego. Zajmujemy…
BIURO PROJEKTOWE COMPROJ JĘDRZEJ WALKOWIAK Poznań
os. Przyjaźni 22 lok. 125, Poznań
Działalność w zakresie architektury
PASS Doradztwo Energetyczne Poznań
ul. Adama Haberwłyńskiego 6 , Poznań
Oferujemy wykonanie świadectw charakterystyki energetycznej budynków i lokali m…
JAKS-BUD Sp. z o.o.s.k Poznań
Topolowa 5, Poznań
JAKŚ-BUD Sp. z o.o.s.k. zajmuje się budownictwem ogólnym.

Domy Oszczędne sp. z o.o. spółka komandytowa Informacje o firmie

Ogólne informacje

Naszą misją jest propagowanie idei i technologii budownictwa energooszczędnego dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych. Oferujemy budowę domów dla klientów indywidualnych na działkach należących do inwestora bądź na naszych działkach w systemie "pod klucz" lub do stanu deweloperskiego.Dla firm i instytucji świadczymy usługi generalnego wykonawstwa, pełnimy funkcje inwestora zastępczego, prowadzimy nadzory inwestorskie oraz oferujemy doradztwo o szerokim profilu.Ponadto na zlecenie klientów oferujemy usługi zarządzania projektami inwestycyjnymi każdej skali oraz construction management - pełne zarządzanie procesem budowy.Oferujemy realizację naszych domów zarówno w technologii tradycyjnej, jak i szkieletowej. W technologii szkieletowej wykonujemy domy energooszczędne klasy NF40 oraz pasywne NF15. W technologii tradycyjnej realizujemy wszystkie projekty według życzenia klienta z możliwością podwyższenia klasy ochrony cieplnej budynku.Nasze proekologiczne i energooszczędne rozwiązania implementujemy nie tylko w sferze konstrukcyjno - budowlanej realizowanego obiektu ale również w zakresie rozwiązań instalacyjnych. Oferujemy wyłącznie wysokosprawne systemy grzewcze, wentylacyjne i klimatyzacyjne. W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór źródeł ciepła i chłodu opartych o odnawialne źródła energii. Wraz z naszymi partnerami dostarczamy rozwiązania dla systemów elektroenergetycznych, w tym oparte o fotoogniwa.Naszą myślą przewodnią i celem jest oferowanie najwyższych standardów usług na rynku budownictwa indywidualnego i inwestycyjnego. Wieloletnie doświadczenie naszej kadry wyniesione z realizacji największych projektów inwestycyjnych w Polsce chcemy teraz przenieść i udostępnić każdemu klientowi.

Firma oferuje

Przygotowaliśmy nowoczesny, uniwersalny projekt domu energooszczędnego o powierzchni 109 m2, który cieszy się dużą popularnością.
Ponadprzeciętna ergonomia oraz możliwość zagospodarowania poddasza pozwalają na ekonomiczną budowę, a przede wszystkim na wieloletnią, tanią eksploatację domu.

Firma poszukuje

Poszukuje klientów, którzy mają zamiar:
- wybudować dom jednorodzinny,
- poszukują profesjonalnej obsługi inwestycji,
- poszukują generalnego wykonawcy,

Obornicka 309 Poznań

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
8:00 - 16:00
Wtorek:
8:00 - 16:00
Środa:
8:00 - 16:00
Czwartek:
8:00 - 16:00
Piątek:
8:00 - 16:00
Parking
Firma posiada parking o pojemności ok. 3 miejsc
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook linkedin instagram
Rok założenia
-17
Forma aktywności
Usługi, Usługi dla biznesu
Forma prawna
Spółka komandytowa
NIP
7811949210
KRS
0000684283
Regon
367640815
Kategorie
budowa domów
Słowa kluczowe
budowa domów, budowa domów pod klucz, generalny wykonawca, zarządzanie projektami, domy tradycyjne, budowa domów stan surowy zamknięty, domy energooszczędne, obsługa inwestycji, firma budująca domy, domy oszczędne

Domy Oszczędne sp. z o.o. spółka komandytowa Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę