CENTRUM SZKOLENIA EFEKT ZOFIA TACZALSKA

verified_user
ul. Podhalańska 13/7
70-452 Szczecin, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do CENTRUM SZKOLENIA EFEKT ZOFIA TACZALSKA

Nasza Bajka. Punkt Przedszkolny Niepubliczny. Błaszkiewicz M. Szczecin
Profesjonalna opieka nad dziećmi w wieku od 1 5 do 3 lat w warunkach zbliżonych…
Centrum Edukacji Zdroje Szczecin
Jabłoniowa 15 , Szczecin
Centrum Edukacji Zdroje Szczecin Szczecinie Liceum Technikum Studium Szkoły Pol…
Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych Nr 3 Szczecin
ul. Batalionów Chłopskich , Szczecin
Szkoła znajduje się w dzielnicy Zdroje - na prawobrzeżu Szczecina. Jest szkołą …
Magnolia. Centrum edukacji Montessori Szczecin
ul. Zaściankowa , Szczecin
None

CENTRUM SZKOLENIA EFEKT ZOFIA TACZALSKA Informacje o firmie

Ogólne informacje


Ośrodek szkolenia operatorów maszyn drogowych i budowlanych Centrum Szkolenia "Efekt" prowadzi kształcenie, dokształcanie i doskonalenie zawodowe osób dorosłych i młodzieży w zakresie obsługi maszyn i urządzeń budowlanych.

Szkolenia operatorów do robót ziemnych, drogowych i budowlanych prowadzone są zgodnie z rozporządzeniem Ministra Gospodarki z dnia 20 września 2001 r. (Dz. U. Nr 118 z dnia 15.10.2001 r. poz. 1263), a także pozostałych urządzeń technicznych, podległych UDT (Urząd Dozoru Technicznego).

Centrum Szkolenia "Efekt" posiada wpis do ewidencji działalności oświatowej prowadzonej przez Urząd Miasta w Szczecinie. Wpisani jesteśmy również do rejestru instytucji szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Szczecinie. Uzyskaliśmy także certyfikat Instytutu Mechanizacji, Budownictwa i Górnictwa Skalnego, potwierdzający uprawnienia do prowadzenia kursów z zakresu obsługi maszyn budowlanych i drogowych.

Priorytetem działalności naszej firmy jest prowadzenie kursów zawodowych, spełniających zarówno oczekiwania pracodawców jak i ich pracowników oraz osób kwalifikowanych na szkolenia przez Powiatowe Urzędy Pracy, a także tych wszystkich, którzy pragną poszerzyć swoje kompetencje uzyskując uprawnienia operatora.

Wiedzą dzieli się u nas wykwalifikowana kadra wykładowców i instruktorów, mamy świetne warunki lokalowe, wyposażenie dydaktyczne oraz specjalistyczny park maszynowy do prowadzenia zajęć praktycznych.

Staramy się, aby organizowane przez nas szkolenia stanowiły platformę wymiany doświadczeń zawodowych, co pozwoli na jeszcze lepsze przygotowanie uczestników kursów do wykonywania pracy zawodowej. Niezwykle ważną sprawą w kształceniu zawodowym jest nabycie przez słuchaczy umiejętności praktycznej obsługi maszyn i urządzeń. Zdając sobie z tego sprawę szczególny nacisk kładziemy na realizację zajęć praktycznych. Każde szkolenie z zakresu maszyn drogowo-budowlanych kończy się egzaminem przeprowadzanym przez Komisję Egzaminacyjną powołaną przez IMBiGS w Warszawie. Zaliczenie egzaminu kończy się przyznaniem uprawnień operatora maszyn budowlanych.

Szkolenia prowadzimy na podstawie programów nauczania IMBiGS (Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego) oraz UDT (Urząd Dozoru Technicznego).
Działamy przede wszystkim w Szczecinie oraz w całym województwie zachodniopomorskim. Istnieje możliwość ustalenia indywidualnych terminów szkoleń, także dla osób spoza naszego regionu. Mając na uwadze potrzeby klienta, jesteśmy w stanie prowadzić szkolenia, zajęcia w systemie stacjonarnym lub weekendowym.

ul. Podhalańska 13/7 Szczecin

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
08:00 - 20:00
Wtorek:
08:00 - 20:00
Środa:
08:00 - 20:00
Czwartek:
08:00 - 20:00
Piątek:
08:00 - 20:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook google-plus twitter
Rok założenia
2015
NIP
8521284837
Regon
361292000
Kategorie
centrum edukacji centrum edukacyjne

CENTRUM SZKOLENIA EFEKT ZOFIA TACZALSKA Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę