PRZEDSIĘBIORSTWO PRZEMYSŁU DRZEWNEGO "ROB-DREW" ROBERT DĘBIEC

verified_user
ul. Wspólna 3
35-205 Rzeszów, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do PRZEDSIĘBIORSTWO PRZEMYSŁU DRZEWNEGO "ROB-DREW" ROBERT DĘBIEC

GONTTEK Rzeszów
Jana Pawła II 105, Rzeszów
<span>Krycie starych i nowych dachów gontem papowym renomowanych firm na rynku …

PRZEDSIĘBIORSTWO PRZEMYSŁU DRZEWNEGO "ROB-DREW" ROBERT DĘBIEC Informacje o firmie

Ogólne informacje

nazwa.pl od 1997 roku tworzy i dostarcza kompleksowe usługi, dzięki którym już ponad pół miliona użytkowników zaistniało w sieci. Oferowane przez firmę domeny internetowe, hosting, sklepy i niezawodna poczta pozwalają na rozwój polskiego sektora MSP, na jego ciągły wzrost.

Klienci nazwa.pl zarejestrowali już ponad 600 000 domen. Firma jest jednym z liderów branży hostingowej w Europie Środkowo-Wschodniej.

Ten sukces został osiągnięty dzięki wiedzy, umiejętnościom i zaangażowaniu zespołu. Wspólną cechą ludzi tworzących nazwa.pl jest pasja, która pozwala każdego dnia odpowiadać na potrzeby klientów.

Od samego początku działalności to klienci są główną inspiracją do ciągłego rozwoju i doskonalenia usług. Nie byłoby to możliwe bez otwartej, dwukierunkowej komunikacji, łamiącej stereotypowe wyobrażenia o relacji klient – usługodawca.

Nasza misja:

Dostarczamy niezawodne, innowacyjne technologicznie usługi IT dla małych i średnich przedsiębiorstw. Rozszerzamy naszą ofertę tak, aby umożliwić naszym Klientom obecność w internecie, a dzięki niej zdobywanie przewagi konkurencyjnej.

Otwarta komunikacja z Klientami stwarza sytuację, w której są oni – przez swoje sugestie i pomysły – faktycznymi współtwórcami nazwa.pl.

Nie wystarcza nam jednak reagowanie na bieżące potrzeby Klientów i trendy rynkowe – chcemy kreować nowe rozwiązania ułatwiające codzienną pracę milionom przedsiębiorców.

Wyrośliśmy z małej struktury i staliśmy się dużą, ponad 200 osobową organizacją. Mimo dużej skali działania, każdego dnia pielęgnujemy relacje w Zespole bo wierzymy, że naszą siłą jest zaangażowanie każdego z nas w rozwój firmy.

Chcemy być liderem zmian, które sprawią, że małe i średnie przedsiębiorstwa wykorzystają szansę do rozwoju, jakie daje internet.

ul. Wspólna 3 Rzeszów

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
07:30 - 15:30
Wtorek:
07:30 - 15:30
Środa:
07:30 - 15:30
Czwartek:
07:30 - 15:30
Piątek:
07:30 - 15:30
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook google-plus linkedin twitter instagram
Rok założenia
2017
NIP
8133624318
Regon
367723926
Kategorie
budowa altan ogrodowych budowa domów drewno opałowe

PRZEDSIĘBIORSTWO PRZEMYSŁU DRZEWNEGO "ROB-DREW" ROBERT DĘBIEC Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę