PIZZERIA

verified_user
ul. Królewska 84
30-079 Kraków, Polska

Firmy podobne do PIZZERIA

Restauracja Szoberowska Kraków
Mały Rynek 6, Kraków
Restauracja Szoberowska oferuje szeroki wybór dań - sałatek, makaronów, pizzy, …
Leonardo Ristorante Kraków
Szpitalna 20/22, Kraków
Restauracja "Leonardo" jest doskonałym miejscem na niewielkie spotkania bizneso…
Fabryka Pizzy (lubomirskiego) Kraków
Lubomirskiego 41, Kraków
<span>Kuchnia włoska na miejscu i w dostawie.<br>Gorąco zapraszamy!</span>
PESTO Ristorante Kraków
KUPA 15, Kraków
None

PIZZERIA Informacje o firmie

Ogólne informacje

Oferujemy bogaty wybór potraw kuchni włoskiej i polskiej. Serwujemy dania takie jak przepyszna pizza, pizza z salami, pizza boczkiem, pizza z tuńczykiem, pizza z pieczarkami, zestawy obiadowe (zupy-rosół, flaczki, żurek, kotlety schabowe i mielone, kotlety z nadzieniem serowym), dania barowe. W naszym menu znajdują się pozycje rodem z najlepszych restauracji włoskich. Zatrudniamy najlepszych kucharzy z doświadczeniem, na życzenie klienta zrobią nietypowy zestaw składników i oryginalne połączenia dodatków.Kuchnia włoska:pizza z szynkąpizza z pieczarkamipizza z boczkiempizza z salamipizza z tuńczykiempizza wegetariańskaZapraszamy do Pizzerii Wolański na przepyszną pizzę!Pizzeria Mariusza Wolańskiego posiada zezwolenie na sprzedaż alkoholu, więc do zamówionego dania mogą Państwo zakupić szklankę zimnego piwa.Zachęcamy naszych Klientów do odwiedzenia naszej strony internetowej. Zapraszamy do Pizzerii Wolański na przepyszną pizzę! W menu znajdą Państwo pozycje rodem z najlepszych restauracji włoskich. Tel. (12) 636 27 96. Pizzeria. Kuchnia polska i włoska. Obiady domowe | Kraków

ul. Królewska 84 Kraków

Numery telefonów
Strony
NIP
6770022265
Regon
351008834
Słowa kluczowe
Restauracje kuchnia włoska, kuchnia włoska, pizza

PIZZERIA Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę