CENTRUM SPORTU I REKREACJI

verified_user
ul. Żwirki I Wigury 10a
66-110 Babimost, Polska
Poproś o informacje

CENTRUM SPORTU I REKREACJI Informacje o firmie

Ogólne informacje

Centrum Sportu i Rekreacji w Babimoście powstało w 2007r. W skład Centrum wchodzą: oddana do użytku 1 września 2007 r. hala widowiskowo- sportowa „Olimpia”, położona w Babimoście przy ulicy Żwirki i Wigury oraz boisko piłkarskie i plac rekreacyjny przy ulicy Sportowej. Hala sportowa „Olimpia” stanowi pierwszy etap budowy kompleksu sportowo-rekreacyjnego w skład, którego w przyszłości wejdzie kryta pływalnia oraz wielofunkcyjna płyta o sztucznej nawierzchni i boisko trawiaste. Przy jej budowie wykorzystano nowoczesne technologie i rozwiązania konstrukcyjne.
W budynku znajdują się: pełnowymiarowe boisko wielofunkcyjne z dodatkowo wyklejonymi czterema boiskami do badmintona, boisko do unihokeja z bandami, trybuny na 227 miejsc siedzących, nowoczesna kręgielnia z dwoma torami, sala fitness, sala konferencyjna na ponad 50 miejsc ze sprzętem multimedialnym i zapleczem kuchennym, cztery szatnie dla zawodników, pokoje trenerski i sędziów, magazyny sprzętu. Hala posiada hotel z 22 miejscami sypialnymi w tym 1 pokój 2-osobowy i 5 pokoi cztero osobowych. Pokoje są bardzo przestronne, dobrze wyposażone z dostępem do internetu. W Centrum znajduje się kawiarnia „Champion” ze 100 miejscami oferująca całodzienne wyżywienie. Przy budynku znajdują się dwa korty tenisowe ze sztucznej trawy, z czego jeden posiada oświetlenie pozwalające prowadzenie gry po zmroku, wielofunkcyjna płyta asfaltowa z szachownicą do gry w szachy plenerowe, boiskiem do koszykówki i plac zabaw dla dzieci. Całość wspaniale podkreśla i uzupełnia efektowna fontanna, oświetlenie, alejki spacerowe i parking. Przy obiekcie rozpoczyna się ścieżka rowerowa biegnąca do jeziora Linie i dalej do Kargowej. Do dyspozycji gości są nowe rowery. Hala i otoczenie jest doskonałym miejscem do organizowania różnego rodzaju obozów i zgrupowań, zawodów sportowych, kursów, konferencji, spotkań, mitingów firmowych itp.

ul. Żwirki I Wigury 10a Babimost

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
08:00 - 22:00
Wtorek:
08:00 - 22:00
Środa:
08:00 - 22:00
Czwartek:
08:00 - 22:00
Piątek:
08:00 - 22:00
Sobota:
08:00 - 22:00
Niedziela:
08:00 - 22:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook
NIP
9730902027
Regon
80190047

CENTRUM SPORTU I REKREACJI Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę