PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE ORION

verified_user
ul. Wesoła 29
42-360 Poraj, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE ORION

ul. Graniczna 21 , Poraj
None

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE ORION Informacje o firmie

Ogólne informacje

P.P.H.U Orion zajmuje się: skupem makulatury, szerokiej gamy tworzyw sztucznych, folii i PET-a. Zajmujemy się skupem makulatury, tworzyw sztucznych, folii i opakowań PET.Przyjmujemy tekturę falistą i litą, książki, czasopisma, gazety, tuleje, a także folie, wszystkie typy odpadów produkcyjnych, skrzynki, pojemniki, cewki, szpule nawojowe, PET. Jesteśmy w stanie zapewnić odbiór odpadów własnym transportem.Specjalnością naszej firmy jest wytwarzanie przemiałów z tworzyw sztucznych. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania odbiorców dotyczące jakości naszych produktów. W swojej ofercie posiadamy duży wybór przemiałów z tworzyw sztucznych.Nasza firma posiada wszystkie niezbędne zezwolenia na działalność z zakresu gospodarki odpadami. Zapewniamy klientom fachową obsługę popartą wieloletnim doświadczeniem. Serdecznie zapraszamy do współpracy. Skupujemy zarówno makulaturę jaki i tworzywa sztuczne. Specjalizujemy się także w sprzedaży przemiałów z tworzyw sztucznych oraz barwników do ich koloryzacji. Odbiór makulatury i tworzyw sztucznych: Śląskie | Orion

ul. Wesoła 29 Poraj

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE ORION Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę