OBSŁUGA IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH

verified_user
ul. Zygmunta Glogera 3a
18-400 Łomża, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do OBSŁUGA IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH

Obiady u Ryśka Łomża
Aleja Legionów 7C, Łomża
Obiady lepsze niż u Twojej Mamy! Codziennie coś innego dowóz GRATIS na terenie …

OBSŁUGA IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH Informacje o firmie

Ogólne informacje

Branżą, w której działa OBSŁUGA IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH jest catering. Krajem, w którym znajduje się OBSŁUGA IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH, jest Polska, natomiast siedziba firmy znajduje się w Łomża.

Niestety nie posiadamy szczegółowych informacji o ofercie firmy i produktach, dlatego sugerujemy wysłanie zapytania o informacje lub skontaktowanie się telefonicznie: +48604739397

Możesz odwiedzić siedzibę firmy OBSŁUGA IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, kieruj się do adresu: ul. Zygmunta Glogera 3a , 18-400 Łomża, Polska.

Użyj współrzędnych geograficznych lokalizacji firmy: 53,18002, 22,06718, aby łatwo dotrzeć do podanego adresu za pomocą nawigacji GPS.

ul. Zygmunta Glogera 3a Łomża

Numery telefonów
NIP
7181477211
Regon
200067452
Kategorie
catering
Słowa kluczowe
catering, katering, Obsługa imprez okolicznościowych

OBSŁUGA IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę