DMD SP Z O O

verified_user
ul. Łyski 6b
16-070 Barszczewo, Polska
Poproś o informacje

DMD SP Z O O Informacje o firmie

Ogólne informacje

Wysokiej jakości okna i drzwi poza walorami optycznymi muszą spełniać określone parametry techniczne, dzięki którym podwyższają komfort życia. Takie są okna i drzwi zewnętrzne niemieckiej firmy Kömmerling, z linii Greenline produkowane przez naszą firmę. Są odporne na warunki atmosferyczne oraz charakteryzują się znakomitą izolacją cieplną i akustyczną. Ciepło nie ucieka, a hałas nie przeszkadza w wypoczynku. Klientom oferujemy szeroki wybór drzwi, okien i profili wykonywanych z pcv i odpornego aluminium, w rozmaitych wariantach kolorystycznych. Wszystkie oferowane przez nas produkty wykonane są z najwyższej jakości, przyjaznych dla środowiska materiałów.Oferowane przez nas drzwi doskonale chronią wejście do domu, a poza tym pełnią funkcję ozdobną. Szeroki wybór kolorystyki, wzorów, przeszklenia oraz pochwytów i klamek pozwala na idealne dobranie drzwi do danego budynku. Sprzedajemy również drzwi przesuwane z pvc i aluminium, występujące w wariancie uchylno – przesuwnym, wykonywane na profilach okiennych i drzwiowych oraz drzwi podnoszono – przesuwne.Są one także wykorzystywane w oferowanych przez naszą firmę ogrodach zimowych. Wzmocnienia stalowe i aluminiowe zapewniają wyjątkową stabilność konstrukcji i pozwalają cieszyć się wypoczynkiem wśród roślin przez cały rok.Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! DMD Okna i Drzwi - Łyski Białystok Producent Stolarki Okiennej i Drzwiowej w PVC i Aluminium Ogrody zimowe przesówki Najwyższa jakość stosowanych profili. Najnowsze rozwiązania technologiczne. Konkurencyjne ceny! Home

ul. Łyski 6b Barszczewo

DMD SP Z O O Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę