Świerkowe Wzgórze s.c.

verified_user
Podleśna 5
58-540 Karpacz, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do Świerkowe Wzgórze s.c.

Apartament Rosa Karpacz
Konstytucji 3, Karpacz
Apartament Rosa położony jest w centrum Karpacza. Mieszkanie przeznaczone jest …
Apartament SUNNY Karpacz
ul.Bolesława Prusa 2b/15, Karpacz
None
Apartament Konstytucji 47 Karpacz
ul. Konstytucji 3 Maja 47/3, Karpacz
None

Świerkowe Wzgórze s.c. Informacje o firmie

Ogólne informacje

Witamy na Świerkowym Wzgórzu.

Znajdziecie tu Państwo luksusowe, wybudowane w technologii góralskiej drewniane chaty, łączące tradycję z nowoczesnością i komfortem. Osada położona jest na malowniczym, zacisznym wzgórzu w Karpaczu Górnym na wysokości 830 m n.p.m. na granicy Karkonoskiego Parku Narodowego, skąd rozpościerają się widoki na Śnieżkę i dolinę Karpacza. To szczególne miejsce zapewni Państwu wypoczynek w ciszy i spokoju, wśród śpiewu ptaków.

Nasze chaty, każda o powierzchni około 70m2, wykonane są ze świerkowych bali drewnianych. Zostały pokryte dachem z osiki i wyposażone w okna drewniane. Dzięki temu charakteryzują się niepowtarzalnym wewnętrznym mikroklimatem i walorami zdrowotnymi. Technologia ta pozwala z łatwością utrzymać pożądaną temperaturę wnętrza niezależnie od pory roku – zimą daje ciepłe schronienie bez przesuszonego powietrza, latem – schronienie przed upałami.

W każdej chacie Świerkowego Wzgórza nasi goście mają do dyspozycji: pokoje sypialne, salon z kominkiem i telewizorem, w pełni wyposażony aneks kuchenny, WC z prysznicem oraz indywidualną 3-4 osobową saunę wraz z drewnianą balią do kąpieli jak również bezpłatny dostęp do Internetu.
Do dyspozycji gości jest również ogrodzony teren, parking, ogrzewane pomieszczenie gospodarcze do przechowywania nart, desek lub rowerów.

Podleśna 5 Karpacz

Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook
Forma aktywności
Usługi
NIP
8992736109
Kategorie
apartament wakacyjny domek

Świerkowe Wzgórze s.c. Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę