Marysieńka Ośrodek Wypoczynkowy

verified_user
Topornia 23
26-400 Przysucha, Polska
Poproś o informacje

Marysieńka Ośrodek Wypoczynkowy Informacje o firmie

Ogólne informacje

Ośrodek wczasowy dysponuje 150 miejscami noclegowymi w 34 domkach całorocznych. Oferujemy tanie noclegi dla grup i osób indywidualnych. Domki ogrzewane, murowane, jedno i dwupokojowe. W każdym domku łazienka z pełnym węzłem sanitarnym, lodówka, wersalka, tapczany, szafa, szafki, stół, krzesła. Niektóre domki mają dodatkowe łóżko piętrowe. (TV - opcja). Powierzchnia domku 25m2.
Powierzchnia ośrodka to ponad 1 ha z 12 budynkami. W skład 1 budynku wchodzą 2 domki dwupokojowe, lub 4 jednopokojowe.

Posiadamy też 2 drewniane domy wolnostojące o podwyższonym standardzie (wykonane z bali sosnowych) oraz dom 3 pokojowy z poddaszem, na wydzielonej działce (1000m2), z osobnym wjazdem.

Na ogrodzonym terenie ośrodka znajduje się bar i stołówka oraz świetlica. Możliwość parkowania samochodu i przyjazdu ze zwierzętami domowymi.

Zalew Topornia o powierzchni 5 ha na rzece Radomka. Kąpielisko strzeżone, malownicza wyspa, piaszczyste plaże, brodzik dla dzieci, wypożyczalnie sprzętu wodnego, boiska, dmuchane zamki, zjeżdżalnie, batut, kule do chodzenia po wodzie, place zabaw, gry zręcznościowe, bilard, air hokej i wiele innych atrakcji dla dzieci i dorosłych. Możliwość wędkowania. Zapraszamy na nową plażę z hawajskimi palmami, parasolami i nowoczesnym sprzętem pływającym. W pobliżu znajduje się stadnina koni z pięknymi teranami rekreacyjnymi.

Szlaki do wędrówek pieszych i rowerowych, szlak turystyczny im. mjr. Hubala. Możliwość organizowania wycieczek w Góry Świętokrzyskie, do Kazimierza, Czarnolasu, Oblęgorka, centrum zabaw "Fantazja" w Radomiu i na pływalnię "Perła" w Nowinach. Wycieczki leśne (grzyby, jagody).

W okresie zimy możliwość organizowania kuligów czy rajdów quadami. 2,5km od ośrodka znajduje się nowa hala sportowa oraz kryty basen.

Posiadamy również skate park o pow ok 1000m2, bowla, minirampę i skate plazę dla początkujących.

Dla grup oferujemy 5 sal: klubowa 300m2, klubowa 80m2, świetlica 70m2, dwie sale barowe po 40m2. Można w nich prowadzić zajęcia dla kilku grup jednocześnie. Dysponujemy projektorami multimedialnymi, ekranami do 5mX4m, komputerami, telewizorami, video, nagłośnieniem, oświetleniem.

Do imprez plenerowych polecamy 2 niezależne ogródki barowe na ok 300 osób oraz miejsca ze stanowiskami do ognisk i grillowania. Przy ośrodku posiadamy dużą działkę rekreacyjną o pow. 2ha do zajęć drużynowych, zlotów, parking, pole namiotowe czy innych potrzeb.

Topornia 23 Przysucha

Marysieńka Ośrodek Wypoczynkowy Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę