Rondobis

verified_user
Dębowa 23
56-100 Wołów, Polska
Poproś o informacje

Rondobis Informacje o firmie

Ogólne informacje

SEDA GROUP Sp. z o. o. powstała z połączenia dwóch firm działających od 1998 roku na rynku nieruchomości i usług budowlanych w budownictwie mieszkaniowym i przemysłowym, korzystając ich z sił i doświadczenia.

Od 17 lat budujemy doświadczenie i wiarygodność spółki. Przez ten czas powstało między innymi osiedle domów jednorodzinnych składające się z 25 obiektów mieszkalnych wraz z infrastrukturą techniczną oraz wiele obiektów przemysłowych takich jak np: piekarnia, biurowiec, magazyny, sala gimnastyczna czy budynki usługowo-mieszkalne oddawane również w standardzie „pod klucz”. Celem spółki jest kompleksowa obsługa w zakresie wysokiej jakości budownictwa jedno i wielorodzinnego oraz przemysłowego.

Inwestycje mieszkaniowe firmy SEDA wyróżnia atrakcyjna lokalizacja działek oraz ciekawa forma architektoniczna, a także indywidualne podejście do klienta i dbałość o środowisko. Istotne dla nas jest stosowanie nowoczesnych technologii i materiałów zapewniające energooszczędność budynków.

Jako deweloper staramy się tworzyć przestrzeń przyjazną do życia. Zapewniamy tereny zielone i place zabaw. Kreujemy tereny rekreacyjne i zadrzewione parki, co w naszej opinii umila mieszkańcom korzystanie z naszych osiedli oraz wpływa na standard i jakość życia.

Wszystkie prace wykonujemy zatrudniając doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników, przy użyciu specjalistycznego sprzętu oraz w oparciu o wymagania stawiane przez inwestorów i użytkowników. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić bardzo atrakcyjny poziom cen naszych usług.

Największym osiągnięciem naszej firmy jest zadowolenie klientów ze świadczonych przez nas usług i oferowanych produktów. Zaufały nam między innymi takie firmy jak: PCC ROKITA S. A., ATM GRUPA S. A., TOPACZ INVESTMENT S. A., CENTRUM HANDLOWE CZERWIŃSKI, PIEKARNIA Jul-Ka, RONDO-POLSKA, FUNDACJA OŚWIATOWA EKOLA, BACK-FACTORY, WAL-MAR.

Mamy nadzieję, że przedstawiona przez nas oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem.

Dębowa 23 Wołów

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
08:00 - 15:00
Wtorek:
08:00 - 15:00
Środa:
08:00 - 15:00
Czwartek:
08:00 - 15:00
Piątek:
08:00 - 15:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook
Kategorie
firma budowlana osiedle mieszkaniowe

Rondobis Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę