Miejski Ośrodek Kultury Klub Kaktus

verified_user
Katowicka 24
44-335 Jastrzębie-Zdrój, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do Miejski Ośrodek Kultury Klub Kaktus

SKORPION Sklep komputerowy Jastrzębie-Zdrój
Arki Bożka 2 , Jastrzębie-Zdrój
None

Miejski Ośrodek Kultury Klub Kaktus Informacje o firmie

Ogólne informacje

W 2017 roku minęło 30 lat odkąd Miejski Ośrodek Kultury działa w Jastrzębiu-Zdroju. Rośliśmy i rozwijaliśmy się z Wami, tak samo jak rosło i rozwijało się miasto. Zaczynaliśmy wynajmując dwa pomieszczenia w pawilonach na ul. Opolskiej. Teraz Miejski Ośrodek Kultury to kilka placówek, które są znaczącymi punktami w mieście: kino „Centrum”, Dom Zdrojowy, Galeria Historii Miasta, galeria Epicentrum, 2 kluby oraz 7 świetlic.

Tak samo, jak rozwijała się nasz baza, tak samo rozwijamy naszą ofertę. Staramy się, żebyście mogli znaleźć coś dla siebie – organizujemy koncerty, wystawy, imprezy plenerowe i prowadzimy zajęcia stałe. W naszych imprezach rocznie uczestniczy kilkanaście tysięcy mieszkańców. Jesteśmy z tego dumni i mamy nadzieję, że będziecie nam towarzyszyć przez następne lata naszej działalności.

Miejski Ośrodek Kultury Klub Kaktus Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę