TRADO

verified_user
Prezydenta Gabriela Narutowicza 24
90-125 Łódź, Polska
Poproś o informacje

TRADO Informacje o firmie

Ogólne informacje

O firmie

Od 1998 roku Biuro Tłumaczeń TRADO świadczy usługi w zakresie tłumaczeń pisemnych i ustnych zarówno w popularnych jak i nietypowych językach. Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się biurem tłumaczeń, a długoletnie doświadczenie pozwala nam zapewniać profesjonalizm i rzetelność realizowanych przez nas zleceń. Biuro Tłumaczeń TRADO to ogromna baza sprawdzonych i doświadczonych tłumaczy, co jest to podstawą naszej działalności. U nas studenci filologii zdobywają doświadczenie na stażach, a nie jak w innych biurach tłumaczeń pracują, w celu obniżenia kosztów tłumaczeń.

Biuro Tłumaczeń TRADO współpracuje z wieloma specjalistami językowymi – native speakerami z całego świata, co daje pełen wachlarz możliwości ich wykorzystania. Nasza globalna społeczność jest stale rozszerzana o nowych fachowców z ponad stu krajów świata. Specjaliści należący do naszej społeczności pracowników zdalnych (Crowdsourcing) wykonują setki indywidualnych zadań, które za każdym razem mogą być dostosowywane są do indywidualnych potrzeb każdego Klienta.

Biuro Tłumaczeń TRADO zapewnia różnorakie formy tłumaczeń ustnych, takie jak asysta językowa w biurze klienta, tłumaczenia ustne podczas negocjacji i rozmów handlowych, tłumaczenia konferencyjne - konsekutywne i symultaniczne, dokonywane w czasie większych spotkań i posiedzeń oraz tłumaczenia pisemne, w tym tłumaczenia techniczne, tłumaczenia medyczne, tłumaczenia z dziedziny prawa, bankowości, ekonomii, informatyki, marketingu, reklamy, w tym również tłumaczenia przysięgłe. Nasze tłumaczenia sporządzamy zgodnie z normą PN-EN 15038, która jest specjalistyczną normą przeznaczoną dla biur tłumaczeń.

Nasze biuro tłumaczeń współpracuje z ponad 2500 tłumaczami-specjalistami z zakresu prawa w tym także prawa wspólnotowego Unii Europejskiej, ekonomii i finansów, marketingu oraz medycyny. Ich kompetencje oraz uzyskane wykształcenie gwarantują wysoką jakość świadczonych przez nasze biuro tłumaczeń usług. Grono naszych tłumaczy zasilone jest przez liczną grupę native speakerów wielu języków, którzy dokonują weryfikacji tłumaczeń pisemnych oraz sami tłumaczą teksty o wysokim stopniu trudności. Pozwala nam to, nawet w przypadku tekstów wysoce specjalistycznych, jak np. tłumaczenia techniczne, na realizację zlecenia przez tłumaczy o odpowiednich kwalifikacjach.

Specjalizujemy się w tłumaczeniach w ramach następujących branż:

bankowość,
prawo,
ekonomia,
administracja,
finanse,
reklama,
informatyka,
marketing,
systemy komputerowe,
technika,
medycyna,
bilogia.

Oferta Biura Tłumaczeń TRADO zawiera również nauczanie języków obcych oraz usługi związane z wyszukiwaniem informacji i stron w Internecie.

Nasze zlecenia realizujemy w całej Polsce, wszędzie tam, gdzie tego Państwo potrzebują oraz gdzie odbywają się ważne konferencje, posiedzenia, zgromadzenia czy kongresy. Nasi tłumacze realizują tłumaczenia w takich polskich miastach jak np.: Warszawa, Kraków, Wrocław, Łódź, Poznań, Katowice, Białystok, Olsztyn, Zielona Góra, Zakopane, Toruń, Rzeszów, Gorzów Wielkopolski, Białystok, Bydgoszcz, Lublin, Kielce, Opole, Szczecin i w wielu innych.

Dlaczego TRADO?

Biuro Tłumaczeń TRADO gwarantuje

szybkie terminy realizacji
wysoką jakość przekładu
terminowość
poufność

Biuro Tłumaczeń TRADO zapewnia profesjonalną obsługę zarówno studentowi, który pojawi się u nas z kartą rabatową ISIC w celu przetłumaczenia dyplomu, jak i dużej korporacji planującej ekspansję za granicę czy udział w międzynarodowym przetargu.

Długa lista klientów stanowi potwierdzenie efektów pracy naszego biura tłumaczeń. Referencje dostępne na stronie internetowej www.trado.pl/referencje to najlepsza gwarancja tych słów. Zachęcamy do zapoznania się z nimi w zakładce „Referencje”.
Realizujemy wielostronicowe projekty często w ekspresowych terminach zachowując wysoką jakość przekładu oraz jednolitość terminologiczną.
Dzięki olbrzymiej bazie tłumaczy udaje nam się wykonywać tłumaczenia pisemne w zakresie nietypowych języków, takich jak np. hebrajski, chiński, perski, tajski, urdu, wietnamski i wiele innych.
Nasze biuro tłumaczeń dysponuje specjalistami z każdej dziedziny. Wykonujemy tłumaczenia techniczne, tłumaczenia dokumentacji medycznej, tłumaczenia prawne, tłumaczenia raportów finansowych, audytów, patentów, tłumaczenia z dziedziny informatyki, marketingu, reklamy itd.
Biuro Tłumaczeń TRADO zapewnia kompleksową obsługę międzynarodowych konferencji i szkoleń przez doświadczonych tłumaczy kabinowych. Umożliwiamy również wykorzystanie wysokiej klasy sprzętu do obsługi takich spotkań, m.in. oprzyrządowanie symultaniczne (kabiny do tłumaczenia, nagłośnienie i inne multimedia) firmy BOSCH i PHILIPS wraz z pełną obsługą naszej kadry technicznej.
Oferujemy możliwość wykonania tłumaczeń zarówno z języka polskiego na języki obce, z języków obcych na język polski, jak również bezpośrednio z języków obcych na inne języki obce realizowane przez tzw. native speakerów.

Przedstawiamy Państwu poniżej opinie naszych Klientów dotyczące realizowanych przez Biuro Tłumaczeń TRADO usług translatorskich:

„Nigdy nie mieliśmy żadnych zastrzeżeń, co do jakości wykonywanych przez Biuro Tłumaczeń TRADO tłumaczeń, terminowości realizacji czy poziomu obsługi naszej firmy przez pracowników biura.” (ALAB Sp. z o.o.)

„Potwierdzamy, iż Biuro Tłumaczeń TRADO świadczy wysokiej jakości usługi tłumaczeniowe. Tłumaczenia konferencyjne w ramach języka angielskiego, francuskiego, włoskiego, czeskiego oraz greckiego zrealizowane zostały z rzetelnością oraz odpowiedzialnością.„ (BSC Sp. z o.o.)

„Pragniemy podkreślić, że Biuro Tłumaczeń TRADO zrealizowało usługę tłumaczenia symultanicznego bardzo rzetelnie oraz zachowało zasady należytej staranności. Firma wywiązała się z powierzonego jej zadania profesjonalnie.” (OFCO Sp. z o.o.)

„Z Biurem Tłumaczeń TRADO współpracujemy w ramach usług związanych z tłumaczeniami pisemnymi w zakresie języka angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego oraz ukraińskiego. Potwierdzamy, że współpraca z Biurem Tłumaczeń TRADO przebiega w sposób harmonijny.” (Mennica Polska S.A.)

„Z przyjemnością polecamy Biuro Tłumaczeń TRADO jako kompetentną i zapewniającą wysoki poziom usług tłumaczeniowych firmę.” (Muzeum Miasta Łodzi)

„Współpracę z Biurem Tłumaczeń TRADO oceniamy jako bardzo dobrą. Tłumaczenia realizowane są zawsze terminowo, profesjonalnie i starannie. Jesteśmy zadowoleni z poziomu obsługi naszej firmy przez pracowników biura.” (Studio Filmowe ZEBRA)

„Będąc pod każdym względem zadowolonym klientem z przekonaniem polecamy Biuro Tłumaczeń TRADO jako godną zaufania firmę z obszaru związanego z tłumaczeniami.” (Sony Music Entertainment Poland Sp. z o.o.)

Poufność tłumaczeń

Państwa zaufanie jest dla nas bardzo ważne i nie chcielibyśmy go stracić, dlatego stale podnosimy nie tylko jakość i terminowość wykonywanych tłumaczeń, szczególną uwagę poświęcamy także zachowaniu poufności i bezpieczeństwu powierzanych nam zleceń.

W dzisiejszych czasach "informacja" stała się najcenniejszym i najczęściej poszukiwanym produktem na rynku. Utrata strategicznych danych może i często decyduje o rozwoju, a nawet istnieniu firm, dlatego tak ważne jest odpowiednie ich utajnienie.

Wiele firm zajmujących się tłumaczeniami deklaruje poufność dokonywanych tłumaczeń. Nasze biuro tłumaczeń gwarantuje a nie tylko deklaruje. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oraz chcąc zapewnić ich o wysokiej jakości oferowanych usług w biurze tłumaczeń TRADO mamy możliwości spełniania przesłanek zawartych w:

Ustawie z 22.01.1999 r. Dz. U. Nr 11 o ochronie informacji niejawnych,
Rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 9 lutego 1999 r. w sprawie organizacji kancelarii tajnych (Dz. U. Nr 18),
Rozporządzeniu Ministrów Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Obrony Narodowej z dnia 26 lutego 1999 r. w sprawie trybu i sposobu przyjmowania przewożenia, wydawania i ochrony materiałów (Dz. U. Nr 18, poz. 168),
Rozporządzeniu Ministrów Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Obrony Narodowej z dnia 26 lutego 1999 r. w sprawie sposobu oznaczenia materiałów w tym klauzulami tajności oraz sposobu umieszczania klauzul na tych materiałach (Dz. U. Nr 18, poz. 167).

Ponadto, biuro tłumaczeń TRADO dysponuje grupą tłumaczy legitymującymi się poświadczeniami bezpieczeństwa osobowego uprawniającymi do dostępu do tajemnicy służbowej na różnych poziomach.

Zapraszamy do współpracy!

Prezydenta Gabriela Narutowicza 24 Łódź

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
09:00 - 17:00
Wtorek:
09:00 - 17:00
Środa:
09:00 - 17:00
Czwartek:
09:00 - 17:00
Piątek:
09:00 - 17:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook
Kategorie
Tłumacz