OKNO-POL Sp. z o.o.

verified_user
Obrońców Krzyża 19a
31-831 Kraków, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do OKNO-POL Sp. z o.o.

Grala Stolarka Kraków
Zakopiańska 56, Kraków
Grala Stolarka profesjonalna firma z wyposażeniem domu w wysokiej jakości stola…
INVEST-DOM Stolarka Okienna i Drzwiowa Kraków
Os. 2-go Pułku Lotniczego 26/97, Kraków
INVEST-DOM jest autoryzowanym dystrybutorem stolarki PCV, alu i drewnianej o wy…
TIXH - moskitiery, rolety, okna, drzwi, stolarka aluminiowa Kraków
None
KMG STOLARKA ALUMINIUM SP Z O O Kraków
ul. Prądnicka 70/3 , Kraków
None

OKNO-POL Sp. z o.o. Informacje o firmie

Ogólne informacje

Produkcję i sprzedaż stolarki budowlanej z PCV i aluminium rozpoczęliśmy w 2000 r. Skład Zarządu Spółki tworzą osoby od lat związane z branżą okienną, które skupiły wokół siebie osoby posiadające duże doświadczenie w tej dziedzinie. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby stworzyć firmę ukierunkowaną na jakość produktów, procesów i usług, a tym samym na wyrób finalny. Działamy na rynku Polski południowej, Czech i Słowacji. W 2003 r. powstał nasz Regionalny Oddział Handlowy w Przemyślu. W chwili obecnej wokół tychOkna pcv - Kraków, Warszawa, Katowice - Okno-pol.plOferowane okna spełniają wszystkie wymogi i najwyższe standardy. Zapraszamy ... Oferowane okna pcv i drzwi pochodzą wyłacznie od renomowanych i znanych producentów takich jak: Roto, Aliplast, Kömmerling czy też Aluprof. ... OKNO-POL Kraków sp. z o.o. powstał w 2000 roku, a założyły go osoby, które przez lata byli związane były z branżą stolarki okiennej. Od początku istnienia firmy naszym celem jest prowadzenie przedsiębiorstwa ukierunkowanego na zaspokojenie indywidualnych potrzebOkna PCV z nakładką aluminiową - Okno-pol.plOkna PVC. Oferujemy okna skonstruowane na bazie systemów firmy Kömmerling - lidera rynku profili PVC. ... Strona główna › Okna › Okna PVC › Okna PCV z nakładką aluminiową. Okna PCV z nakładką aluminiowąOkna pcv - Kraków, Warszawa, Katowice - Okno-pol.plOferowane okna spełniają wszystkie wymogi i najwyższe standardy. Zapraszamy ... Oferowane okna pcv i drzwi pochodzą wyłacznie od renomowanych i znanych producentów takich jak: Roto, Aliplast, Kömmerling czy też Aluprof. ... OKNO-POL Kraków sp. z o.o. powstał w 2000 roku, a założyły go osoby, które przez lata byli związane były z branżą stolarki okiennej. Od początku istnienia firmy naszym celem jest prowadzenie przedsiębiorstwa ukierunkowanego na zaspokojenie indywidualnych potrzebOkna PVC - Okno-pol.plOkna lakierowane PVC Nieograniczone możliwości wyboru koloru OknaPCV z nakładką aluminiową Ekskluzywne połączenie materiałów ... Wykorzystywane przez Okno-Pol Kraków profile nie zawierają ołowiu, są stabilizowane wapniem i cynkiem. Ich budowa umożliwia zainstalowanie wzmocnionych okuć antywyważeniowych. Okna są standardowo wyposażone w osłonki okuć dopasowane do koloru klamki, ... Oferta Okno-Pol Kraków obejmuje okna PVC stworzone z myślą o maksymalnej energooszczędności iDrzwi wejściowe PCV - Okno-pol.plW ofercie drzwi skonstruowane na bazie systemów Kömmerling 88Plus, EuroFutur Classic i EuroFutur Elegance firmy Kömmerling, z wypełnieniami ozdobnymi, nadającymi naszym produktom indywidualny, niepowtarzalny charakter.

Obrońców Krzyża 19a Kraków

Godziny otwarcia
Numery telefonów
Strony
Forma prawna
Prywatna spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Słowa kluczowe
stolarka, okienna, stolarka drzwiowa

OKNO-POL Sp. z o.o. Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę