Clip Sp. z o.o.

verified_user
Wolska 11
20-411 Lublin, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do Clip Sp. z o.o.

EcoHVAC - Salon Pomp Ciepła Lublin
CB GALA lok. 2.8, Lublin
Firma EcoHvac Ltd. funkcjonuje na rynku od roku 2014. Pomimo krótkiego okresu n…
TOMASZ BOJARSKI Ti Bi PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE Lublin
Wydawanie książek
GALADOM SA Lublin
ul. Fabryczna 2 , Lublin
WNĘTRZA -projektowanie meble dekoracje glazura podłogi okna drzwi. CZAS WOLNY -…
Bidfood Farutex Lublin
, Lublin
Farutex, część międzynarodowej grupy Bidfood, jest liderem w dystrybucji żywnoś…

Clip Sp. z o.o. Informacje o firmie

Ogólne informacje

Galeria Color Park w Nowym Targu ma zgodnie z założeniami stać się najnowocześniejszym tego rodzaju obiektem na Podhalu, o planowanej powierzchni najmu 25 000 mkw. Centrum ma ambicje unikatowego połączenia funkcji komercyjnych oraz rozrywkowych, tak aby zapewnić mieszkańcom różnorodną ofertę i wypełnić lukę regionu w tym obszarze. Pragniemy, aby obiekt stał się częścią żywej przestrzeni miejskiej i nieszablonową propozycją spędzenia wolnego czasu. Naszym klientom planujemy zapewnić atrakcyjną ofertę, w której znajdą szeroki wybór spośród kilkudziesięciu znanych marek polskich i zagranicznych, supermarket spożywczy, hipermarket budowlany, punkty usługowe i gastronomiczne, a także rozrywkę m.in. w postaci kina wielosalowego.
Wzorem największych przestrzeni tego typu w Polsce i na świecie w planach są różnorodne wydarzenia specjalne i eventy zarówno rozrywkowe jak i kulturalne, skierowane do mieszkańców Nowego Targu i okolic.
Twórcą projektu jest Nowotarska sp. z o.o., posiadająca kilkunastoletnie doświadczenie w przygotowaniu i realizacji obiektów handlowych. Spółka współpracuje z najlepszymi specjalistami, którzy wspierają ją w przygotowaniu projektu jak najbardziej odpowiadającego miastu i jego mieszkańcom.

Za koncepcję komercyjną obiektu odpowiada firma BOSE, natomiast za komercjalizację MALLSON Polska, która w swoim portfolio posiada kilkadziesiąt projektów nowoczesnych centrów handlowo-rozrywkowych oraz parków handlowych o łącznej powierzchni ponad 500.000 mkw. oraz ok. 2.000 sklepów
http://www.mallson.pl/
www.bosearchitects.com

Planowany termin oddania inwestycji do użytku to IV kwartał 2016 roku.

Wolska 11 Lublin

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
10:00 - 20:00
Wtorek:
10:00 - 20:00
Środa:
10:00 - 20:00
Czwartek:
10:00 - 20:00
Piątek:
10:00 - 20:00
Sobota:
10:00 - 20:00
Niedziela:
10:00 - 20:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook
Kategorie
centrum handlowe

Clip Sp. z o.o. Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę