Bałtyk Kino

verified_user
Warszawska 8
87-500 Rypin, Polska
Poproś o informacje

Bałtyk Kino Informacje o firmie

Ogólne informacje

RDK to miejsce otwarte i przyjazne. Stwarza możliwość aktywnego spędzania czasu wolnego i samorealizacji w różnych dziedzinach edukacji kulturalnej. Proponuje zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych: artystyczne i hobbystyczne, koncerty, spektakle, wystawy, imprezy plenerowe. Działają w nim zespoły muzyczne, taneczne, wokalne, kabaretowe, sekcje, kluby seniora i orkiestra dęta. RDK jest organizatorem licznych przedsięwzięć o zasięgu lokalnym i ogólnopolskim, również cyklicznych. Wspiera inicjatywy kulturalno-społeczne, współpracując ze stowarzyszeniami i społecznościami lokalnymi. W sali kinowej liczącej 211 miejsc wraz z dużą sceną, zapleczem i garderobami oprócz typowej działalności kina, organizowane są przedstawienia teatralne, imprezy rozrywkowe i koncerty a także odbywają się miejskie uroczystości rocznicowe. Prowadzona jest też obsługa imprez niezależnych podmiotów.

Warszawska 8 Rypin

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
08:00 - 20:00
Wtorek:
08:00 - 20:00
Środa:
08:00 - 20:00
Czwartek:
08:00 - 20:00
Piątek:
08:00 - 20:00
Sobota:
14:00 - 20:00
Niedziela:
14:00 - 20:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook twitter
Słowa kluczowe
kino

Bałtyk Kino Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę