GLASS-PAT Krystian Patrzałek

verified_user
Pszczelnik 42
43-600 Jaworzno, Polska
Poproś o informacje

GLASS-PAT Krystian Patrzałek Informacje o firmie

Ogólne informacje

GLASS-PAT Krystian Patrzałek to polski producent szkła na wymiar z siedzibą w Jaworznie i oddziałem w Katowicach, w którym prowadzi sprzedaż stacjonarną swoich wyrobów. Z pełną ofertą firmy można zapoznać się na stronie sklep-plg.pl. Produkty firmy GLASS-PAT Krystian Patrzałek cieszą się ogromną popularnością zarówno na lokalnym rynku, jak i krajowym. Dzięki oferowaniu najwyższej jakości produktów szklanych wykorzystywanych we współczesnym dekoratorstwie, firma szybko rozwija się i stale zyskuje na popularności.

Firma oferuje

Firma GLASS-PAT Krystian Patrzałek oferuje najwyższej jakości wybory ze szkła, w szczególności płytki szklane (płytki lustrzane i płytki lustrzane fazowane oraz zestawy płytek), lustra, lacobel, chemię do szkła i inne wyroby szklane na zamówienie. Produkty firmy GLASS-PAT Krystian Patrzałek można nabyć bezpośrednio w sklepie stacjonarnym oraz w sklepie internetowym. Firma dodatkowo oferuje montaż luster i zamówionych produktów szklanych.

Pszczelnik 42 Jaworzno

Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook
Rok założenia
2021
Forma aktywności
Hurt, Detal, Usługi, Produkcja
Forma prawna
Prywatny zakład
NIP
6322028332
Regon
388759218
Słowa kluczowe
szkło, płytki szklane, płytki lustrzane

GLASS-PAT Krystian Patrzałek Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę