Pralnia przemysłowa Green Wash

verified_user
Sosnowa 5
44-210 Rybnik, Polska
Poproś o informacje

Pralnia przemysłowa Green Wash Informacje o firmie

Ogólne informacje

Firma Green Wash jest pralnią przemysłową, która przyciąga kolejnych klientów swoim profesjonalnym podejściem do biznesu. Tutaj liczy się o wiele więcej niż konkurencyjna cena. Kontrahenci chwalą sobie przede wszystkim terminowość wykonywania zleceń oraz perfekcyjną czystość. W pralni Green Wash odnajdują też przemiłą obsługę oraz innowacyjne rozwiązania, które pozwalają dodatkowo rozwijać im swoje biznesy jeszcze bardziej.
Pralnia Green Wash to rzetelna firma, która współpracuje z przedsiębiorstwami z całego Śląska. Przede wszystkim zaś koncentruje się na podmiotach z Rybnika, Jarosławia, Żor, Wodzisławia Śląskiego oraz Raciborza. Aktualny, pełny wykaz miast, dla których świadczone są usługi pralni przemysłowej, znajdziesz w witrynie internetowej www.greenwash.com.pl
Pralnia przemysłowa z Rybnika to bogata oferta prania, suszenia i maglowania. Warunki przeprowadzania tych zadań zawsze dopasowane są do rodzajów tekstyliów, co gwarantuje perfekcyjną czystość. Bez względu zaś na czyszczony materiał, specjaliści pralni Green Wash zawsze dobierają środki piorące, które cechują się najwyższą jakością. To sprawia, że pranie klientów zawsze jest czyste oraz ekologiczne.
Interesuje Cię szybka realizacja usług pralniczych? Dobrze trafiłeś! Green Wash to także perfekcja w organizacji czasu przedsiębiorstwa. Precyzyjne podejście do planowania zadań pozwala bardzo szybko dostarczyć wyprane tekstylia wprost do rąk klienta. Sprawdź ofertę dla swojej firmy, dzwoniąc na 507 700 807!

Firma oferuje

Oferta pralni przemysłowej Green Wash skierowana jest do klientów z okolic Raciborza, Żor, Jastrzębia, Wodzisławia Śląskiego oraz Rybnika. Kontrahentami Green Wash są najczęściej właściciele firm z branż: medycznej, przemysłowej, gastronomicznej i hotelarskiej. Pralnia z Rybnika jest jednak otwarta na klientów z różnych obszarów Śląska oraz funkcjonujących w innych sektorach działalności.

Sosnowa 5 Rybnik

Numery telefonów
Strony
Rok założenia
2017
Forma aktywności
Usługi

Zdjęcia

Pralnia przemysłowa Green Wash Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę