Strefa Balustrad - Balustrady Szklane

verified_user
Nowodworska 7a
05-119 Michałów-Reginów, Polska
Poproś o informacje

Strefa Balustrad - Balustrady Szklane Informacje o firmie

Ogólne informacje

Balustrady szklane to ekskluzywny produkt dla wymagających klientów, ceniących sobie nowoczesność i elegancję. Odpowiednio dobrane, intensywnie podkreślają design wnętrza. Balustrada szklana jest coraz szybciej zyskującym popularność rozwiązaniem. Jest to nowoczesne rozwiązanie, alternatywne dla metalu oraz drewna.
Zaspokaja ono gusta i oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Nasz produkt: Balustrady Szklane wykonujemy w Warszawie i są one w pełni bezpieczną i funkcjonalną balustradą.
Dzięki specjalnie zaprojektowanym uchwytom oraz odpowiedniej grubości szkła, w niczym nie ustępuje swoim metalowym i drewnianym konkurentom. W odróżnieniu od innych rozwiązań balustrada szklana nie potrzebuje słupków, łączników, ani żadnych dodatkowych mocowań do ścian czy sufitu.
System mocowania tafli zapewnia sztywność i trwałość oraz bezpieczeństwo na lata. Elementy, z których składa się balustrada szklana, są elementami o długiej żywotności,
ponieważ zarówno szkło, jak i aluminium, czy stal nierdzewna, są wysoce odporne na upływ czasu. Balustrada szklana to rozwiązanie, które z roku na rok coraz szybciej zyskuje na swojej popularności. Cechujący je nowoczesny wygląd sprawia, że doskonale komponuje się ona z nowym budownictwem, ale także dodaje stylu remontowanym starszym budynkom. Poza pełnieniem funkcji zabezpieczenia balkonu lub tarasu, czy schodów, balustrada szklana stanowi także element dekoracyjny dzięki szerokiej gamie odcieni koloru szkła. Jest więc to ponadczasowe rozwiązanie, kompletne w swojej formie.
Dla naszej firmy Strefa Balustrad, szkło i balustrady całoszklane, nie mają tajemnic. Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji, podzielonych tematycznie na poszczególne działy.

Firma oferuje

Szklane balustrady , Szklana balustrady Legionowo , Szklane balustrady Warszawa , Szklane balkony , Szklane ściany , Szklany balkon Warszawa ,

Firma poszukuje

Klientów z Warszawy i województwa Mazowieckiego.

Nowodworska 7a Michałów-Reginów

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
8:00 - 18:00
Wtorek:
8:00 - 18:00
Środa:
8:00 - 18:00
Czwartek:
8:00 - 18:00
Piątek:
8:00 - 18:00
Sobota:
9:00 - 13:00
Numery telefonów
Strony
Rok założenia
2000
Forma aktywności
Import, Export, Usługi, Produkcja
Forma prawna
Prywatny zakład
NIP
8111512701
Regon
386198649
Kategorie
budowa altan ogrodowych wykonawca poręczy i balustrad firma budowlana
Słowa kluczowe
balustrady szklane , balkony szklane, szklane ściany

Zdjęcia

Strefa Balustrad - Balustrady Szklane Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę