Wiking - Restauracje sp. z o.o. - sp.k.

verified_user
Okopowa 58/72
01-042 Warszawa, Polska
Poproś o informacje

Wiking - Restauracje sp. z o.o. - sp.k. Informacje o firmie

Ogólne informacje

Wiking istnieje od 1999 roku. Restauracje Wiking zlokalizowane w popularnych centrach handlowych Warszawie: Dom Mody Klif, Westfield Arkadia, Blue City i Plac Unii City Shopping. Kuchnia Wikinga bazuje na wysokiej jakości surowcach, naturalnych przyprawach i świeżych ziołach. Wszystkie dania kuchni polskiej przygotowywane są we własnej pracowni produkcyjnej według tradycyjnych domowych receptur i na bazie świeżych, sezonowych produktów z najwyższą dbałością o walory odżywcze i smakowe. Flagowym produktem Wiking są ryby, szczególnie halibut z grilla, łosoś pieczony z ziołami oraz dorsz arktyczny. Restauracje Wiking są otwarte z ofertą dań na wynos, istnieje możliwość zamówienia jedzenia online i telefonicznie.

Firma oferuje

Wiking to kwintesencja dobrego smaku, zdrowego odżywiania i naturalnego bogactwa wartościowych składników, które znajdziemy w pożywieniu. Bazując na ogromnym doświadczeniu gastronomicznym, potrafimy z niesamowitym wręcz wyczuciem przewidzieć nadchodzące trendy kulinarne i zawsze jesteśmy o „krok do przodu” na rynku usług gastronomicznych w Warszawie w którym łączą się tradycja i nowoczesność. Od samego początku istnienia pierwszej restauracji WIKING w Warszawie od 1999 roku, silnie akcentowana w naszym menu jest prozdrowotna filozofia żywieniowa i duży nacisk na tradycyjne przygotowywanie posiłków - stanowczo mówimy NIE polepszaczom, konserwantom i półproduktom w kuchni. Wszystko co najlepsze w polskiej kuchni znajdziesz w menu. Specjalnością restauracji Wiking są ryby. Oferujemy duży wybór potraw kuchni polskiej, doskonałych ryb z grilla, z patelni lub gotowanych, pieczonych mięs, dań wegetariańskich, domowych zup, warzyw i sałatek, ręcznie robionych kopytek i pierogów z różnymi farszami, a także wyśmienitych ciast i deserów, soków świeżo wyciskanych. Codziennie od poniedziałku do piątku polecamy pyszne zestawy obiadowe – lunch menu fit.

Firma poszukuje

Zapraszamy wszystkich do restauracji WIKING w Warszawie na pyszne jedzenie i potrawy kuchni polskiej do popularnych centrów handlowych Warszawie: Dom Mody Klif, Westfield Arkadia, Blue City i Plac Unii City Shopping. Oferujemy duży wybór potraw kuchni polskiej, doskonałych ryb z grilla, z patelni lub gotowanych, pieczonych mięs, dań wegetariańskich, domowych zup, warzyw i sałatek, ręcznie robionych kopytek i pierogów z różnymi farszami, a także wyśmienitych ciast i deserów, soków świeżo wyciskanych. Codziennie od poniedziałku do piątku polecamy pyszne zestawy obiadowe – lunch menu fit.

Okopowa 58/72 Warszawa

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
09:00 - 21:00
Wtorek:
09:00 - 21:00
Środa:
9:00 - 21:00
Czwartek:
9:00 - 21:00
Piątek:
9:00 - 21:00
Sobota:
9:00 - 21:00
Niedziela:
10:00 - 18:00
Numery telefonów
+48516036091 (Telefon komórkowy) Opis: Zamówienia online
Strony
https://restauracjewiking.pl/zamow-online Opis: Zamów jedzenie online
https://restauracjewiking.pl/menu Opis: Menu specjalne dostępne na zamówienie telefoniczne. Sprawdź aktualne menu.
https://restauracjewiking.pl/restauracje Opis: Rezerwacje w sieci WIKING - lokale w Warszawie
https://klif.pl/sklepy/wiking Opis: WIKING w Domu Mody Klif w Warszawie
Rok założenia
1999
Forma aktywności
Usługi, Usługi dla biznesu
Forma prawna
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
KRS
0000405283
Regon
145935110
Słowa kluczowe
restauracje warszawa, kuchnia polska restauracja, wiking restauracje

Wiking - Restauracje sp. z o.o. - sp.k. Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę