Sklep medyczny Rehabilito.pl

verified_user
Wigilijna 2A
20-502 Lublin, Polska
Poproś o informacje

Sklep medyczny Rehabilito.pl Informacje o firmie

Ogólne informacje

Każdy z Pacjentów zarówno w naszym internetowym sklepie medycznym online, jak i stacjonarnym sklepie medycznym w Lublinie może liczyć na indywidualną poradę fizjoterapeuty oraz pomoc w doborze odpowiedniego sprzętu medycznego. Nasz personel posiada wieloletnie doświadczenie oraz odpowiednie kwalifikacje pozwalające na właściwy wybór produktów z naszego bogatego asortymentu dopasowanego do wymagań Klientów. W ofercie posiadamy wiele innowacyjnych produktów, które wyróżniają nas spośród innych sklepów medycznych.
Prowadzimy zarówno sprzedaż, jak i wynajem sprzętu medycznego posiadając w ofercie m.in. wózki inwalidzkie, łóżka rehabilitacyjne oraz inny sprzęt rehabilitacyjny i ortopedyczny.
Zapraszany do zapoznania się z naszą bogatą ofertą sprzętu medyczno-ortopedycznego. Naszym Pacjentom umożliwiamy realizację wniosków z NFZ na zaopatrzenie w sprzęt refundowany przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Pomagamy również w uzyskaniu dofinansowania z PCPR, MOPR oraz fundacji, co pozwala na znaczną optymalizację kosztów zakupu sprzętu medycznego.

Firma oferuje

W naszej ofercie posiadamy m.in: wózki inwalidzkie, łóżka rehabilitacyjne, skutery inwalidzkie, podnośniki pacjenta, schodołazy, parapodia i pionizatory, chodziki i balkoniki, ortezy i stabilizatory, wkładki ortopedyczne, laski i kule inwalidzkie, sprzęt pomocniczy, ambony, koncentratory tlenu, aparaty tlenowe, wózki inwalidzkie aktywne, wózki inwalidzkie aluminiowe, wózki inwalidzkie stalowe, wózki inwalidzkie elektryczne, wózki inwalidzkie półaktywne, wódzki inwalidzkie dziecięce, foteliki rehabilitacyjne.

Wigilijna 2A Lublin

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
8:00 - 18:00
Wtorek:
8:00 - 18:00
Środa:
8:00 - 18:00
Czwartek:
8:00 - 18:00
Piątek:
8:00 - 18:00
Sobota:
10:00 - 14:00
Numery telefonów
Strony
https://rehabilito.pl/ Opis: Internetowy sklep medyczny
https://rehabilito.pl/lublin/ Opis: Sklep medyczny Lublin
Konta społecznościowe
facebook twitter youtube instagram
Rok założenia
2020
Forma aktywności
Import, Export, Hurt, Detal, Usługi, Produkcja, Usługi dla biznesu, Sprzedaż tylko przez internet
Forma prawna
Spółka Jawna
NIP
9462698525
KRS
0000850844
Regon
386562291
Słowa kluczowe
sklep medyczny lublin, sprzęt medyczny, sprzęt rehabilitacyjny

Zdjęcia

Sklep medyczny Rehabilito.pl Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę