Biovitalium Logistic sp. z o.o.

verified_user
Bulwar Ikara 21B
54-130 Wrocław, Polska
Poproś o informacje

Biovitalium Logistic sp. z o.o. Informacje o firmie

Ogólne informacje

Biovitalium to nowoczesna i prężnie rozwijająca się grupa, której misją jest opracowywanie i sprawdzanie innowacyjnych receptur dla tworzenia skutecznych i bezpiecznych suplementów diety, koniecznych do utrzymania zdrowia i optymalnej kondycji fizycznej każdego z nas.
Wszystkie nasze działania dotyczące projektowania nowych suplementów opieramy na wynikach najnowszych badań naukowych z zakresu medycyny, farmacji i biotechnologii. Tworzymy innowacyjne podejście do rynku suplementów, bez ryzyka niekontrolowanych działań ubocznych czy niekorzystnych interakcji składników zawartych w naszych preparatach.
Naszą mocną stroną jest ścisła współpraca z wieloma znanymi ośrodkami akademickimi z kraju i świata, co zapewnia nam bezpośredni dostęp do najnowszych opracowań naukowych dotyczących projektowania i tworzenia skutecznych i bezpiecznych receptur zielarskich.
Nasze produkty posiadają wszelkie atesty bezpieczeństwa m.in. LEFO Institute ( niemiecki instytut ds. opiniowania suplementów pod kątem bezpieczeństwa oraz wartości odżywczej) zatem mogą być stosowane właściwie przez każdego bez ograniczeń wynikających z wieku czy stanu zdrowia*.
Nasze doświadczenie, zaplecze naukowe oraz zaangażowanie pracowników to wysoka jakość i niekwestionowana skuteczność naszych preparatów.

Firma oferuje

Co wyróżnia suplementy diety grupy Biovitalium?
Suplementy Biovitalium wyróżnia przede wszystkim skład – każda substancja tworząca recepturę jest dokładnie przebadana i skomponowana tak, aby współgrać z innymi składnikami preparatu i stymulować naturalną zdolność naszego organizmu do zachowania homeostazy
Dlaczego warto wybrać nasze produkty?
Nie tworzymy leków zmieniających fizjologii i metabolizmu organizmu, ale produkty, które mają za zadanie pobudzać organizm do zachowania pełni zdrowia i dobrego samopoczucia.
Nasze suplementy to skoncentrowane źródło witamin pochodzenia naturalnego, dobrze przyswajalnych mikro i makroelementów oraz ekstraktów ziołowych, standaryzowanych i sprawdzonych pod kątem bezpieczeństwa stosowania.

Bulwar Ikara 21B Wrocław

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
8:00 - 19:00
Wtorek:
8:00 - 19:00
Środa:
8:00 - 19:00
Czwartek:
8:00 - 19:00
Piątek:
8:00 - 19:00
Sobota:
8:00 - 19:00
Niedziela:
8:00 - 19:00
Numery telefonów
Strony
Rok założenia
2014
Forma aktywności
Hurt, Detal
Forma prawna
Prywatna spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
NIP
6912504710
Regon
022373712
Słowa kluczowe
zioła, suplementy, zdrowie

Biovitalium Logistic sp. z o.o. Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę