Niewruchomości Furman Krzysztof Furman

verified_user
Bydgoska 81
64-920 Piła, Polska
Poproś o informacje

Produkty z firmy Niewruchomości Furman Krzysztof Furman

Niewruchomości Furman Krzysztof Furman Informacje o firmie

Ogólne informacje

Centrum Ofert Deweloperów to najnowszy projekt firmy z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w branży nieruchomości - Nieruchomości Furman. COD powstał z myślą o wygodzie naszych Klientów i spełniając ich oczekiwania. Centrum Ofert Deweloperów to miejsce skupiające oferty wszystkich lokalnych deweloperów realizujących swoje inwestycje na terenie Piły i okolic (gmina Piła, gmina Szydłowo, Chodzież, Złotów, Wałcz). Jest jedynym takim portalem w regionie północnej Wielkopolski. Centrum Ofert Deweloperów gwarantuje pełną, profesjonalną oraz kompleksową obsługę Klientów. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani, doświadczeni Pośrednicy. Nasi Klienci otrzymują gwarancję ceny dewelopera, kompleksowość obsługi, bezpłatne pośrednictwo finansowe, pomoc w pozyskaniu kredytu na zakup nieruchomości deweloperskiej, ubezpieczenie nieruchomości.

Firma oferuje

Centrum Ofert Deweloperskich - www.deweloperskie.pila.pl oferuje nieruchomości z rynku pierwotnego, inwestycje realizowane przez lokalnych deweloperów. Oferujemy mieszkania, domy, lokale usługowe w stanie deweloperskim, z gwarancją ceny dewelopera, bez prowizji. Oferta skupia inwestycje deweloperskie realizowane na terenie miasta i gminy Piła, jak również w gminach ościennych takich jak Szydłowo, Złotów, Chodzież, a także Wałcz. Zapewniamy pełną, kompleksową obsługę zakupu od wyboru nieruchomości deweloperskiej, po pozyskanie finansowania - kredytu, ubezpieczenie, wycenę, skompletowanie dokumentów do aktu notarialnego. W ofercie Centrum Ofert Deweloperskich znajdują się mieszkania, domy w standardzie deweloperskim (np. domy wolnostojące na Osiedlu Kwiatowym w Szydłowie, Osiedle Konstancji Piła, domy szeregowe ul. Rzeczna, ul. Szkolna w Pile) oraz nieruchomości premium (np. Promienna Premium - inwestycja realizowana na Zielonej Dolinie w Pile). Bogata oferta rynku pierwotnego prezentowana w Oferta Centrum Ofert Deweloperów spełnia wymagania wymagających Klientów.

Firma poszukuje

Zapraszamy deweloperów, firmy budowlane, inwestorów planujących lub już realizujących inwestycje, budowę bloków, osiedli, domów jednorodzinnych wolnostojących oraz w zabudowie szeregowej do nawiązania współpracy z Centrum Ofert Deweloperów.

Bydgoska 81 Piła

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
09:00 - 17:00
Wtorek:
09:00 - 17:00
Środa:
09:00 - 17:00
Czwartek:
09:00 - 17:00
Piątek:
09:00 - 17:00
Numery telefonów
Strony
Rok założenia
2019
Forma aktywności
Usługi
Forma prawna
Prywatny zakład
NIP
7640077127
Regon
570013946
Kategorie
centrum prezentujące domy dewelopera
Słowa kluczowe
nieruchomości, rynek pierwotny, nowoczesne budownictwo

Niewruchomości Furman Krzysztof Furman Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę