SICO Polska Sp. z o.o.

verified_user
Annopol 3
03-236 Warszawa, Polska
local_parking
30 miejsc parkingowych
Poproś o informacje

SICO Polska Sp. z o.o. Informacje o firmie

Ogólne informacje

SICO Polska została utworzona w 2000 roku jako firma „córka’’ belgijskiej spółki Sico Screen Inks NV, producenta farb sitodrukowych.

Od maja 2012 roku udziały w SICO Polska są w 100 % objęte przez kapitał polski.

Od wielu lat jesteśmy obecni z ofertą na największych targach branżowych w Polsce: Rema Days, Festiwal Druku oraz Fast Textile.

Dzielenie się wiedzą z klientami oraz wskazywanie trendów i innowacji w branży poligraficznej stało się dla nas priorytetem.

Wieloletnią już tradycją są organizowanie przez nas dwudniowe warsztaty Dni Druku w Krakowie dla klientów sitodrukowych i cyfrowych.

Jesteśmy również organizatorem warsztatów poświęconych drukowi sublimacyjnemu Dni Druku w Warszawie i Łodzi.

Naszym największym przedsięwzięciem był cykl szkoleń zorganizowany wraz z Mimaki Europe pod nazwą Mimaki Cup i Mimaki School.

Sico Printig Academy to nasz najnowszy edukacyjny projekt. Serdecznie zapraszamy!

SICO Polska zorientowana jest przede wszystkim na potrzeby klienta i jego obsługę na terenie całego kraju. Aby temu sprostać Sico posiada biura sprzedaży w Warszawie (centrala), Bydgoszczy, Gdańsku, Krakowie, Poznaniu i Łodzi, a także sieć dystrybutorów na terenie całej Polski.

Firma SICO Polska została wyróżniona godłem Gazeli Biznesu przyznawanym przez redakcję Pulsu Biznesu dla najbardziej dynamicznych firm w polskiej gospodarce, jest również członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sitodruku i Druku Cyfrowego oraz Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych.

W 2019 roku zostaliśmy laureatami “Diamentów Forbsa”, które co roku przyznawane są przez magazyn FORBES.

W ramach działań poza biznesowych SICO Polska jest pomysłodawcą i fundatorem największej polskiej flagi sektorowej, która była rozwijana na trybunach na Euro 2012 i Euro 2016.

Jesteśmy dumnym posiadaczem dyplomów dla firmy wspierającej akcję Szlachetna Paczka i WOŚP.

Staramy się nie tylko zarabiać, ale i dzielić się z innymi.

Firma oferuje

Od 2004 roku SICO Polska konsekwentnie zdobywa rynek cyfrowy w Polsce oferując coraz większą gamę mediów, atramentów i urządzeń wykorzystywanych przez drukarnie cyfrowe. Nie bez znaczenia jest wysoka jakość oferowanych przez SICO Polska usług serwisowych w zakresie cyfrowych ploterów drukujących LFP.

Przez te minione lata setki drukarń cyfrowych i zakładów sitodrukowych przekonało się o wysokiej jakości oferowanych przez SICO Polska produktów. Wszyscy klienci doceniają w SICO Polska indywidualne podejście do klienta.

SICO Polska podążając za nowymi trendami pojawiającymi się w komunikacji wizualnej, poligrafii i reklamie systematycznie poszerza gamę oferowanych produktów, w tym wysokiej jakości mediów i atramentów do druku solventowego i sublimacji oraz maszyn Mimaki i kalandrów MontiAntonio.

Firma poszukuje

Zapraszamy do współpracy klientów z cyfrowej branży poligraficznej.

Annopol 3 Warszawa

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
8:00 - 16:00
Wtorek:
8:00 - 16:00
Środa:
8:00 - 16:00
Czwartek:
8:00 - 16:00
Piątek:
8:00 - 16:00
Informacje o otwarciu
Nasz magazyn czynny jest w dni robocze do godz. 17.00
Parking
Firma posiada parking o pojemności ok. 30 miejsc
Numery telefonów
Strony
Rok założenia
2000
Forma aktywności
Import, Hurt, Detal, Usługi dla biznesu
Forma prawna
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
KRS
0000031697
Regon
016403381
Słowa kluczowe
media do druku cyfrowego, solwent, sublimacja

SICO Polska Sp. z o.o. Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę