Centrum Praskie Koneser - Powierzchnie biurowe do wynajęcia, lunch biznesowy, eventy

verified_user
plac Konesera 2
03-736 Warszawa, Polska
Poproś o informacje

Centrum Praskie Koneser - Powierzchnie biurowe do wynajęcia, lunch biznesowy, eventy Informacje o firmie

Ogólne informacje

Koneser życia
 
Centrum Praskie Koneser to strefa zakupowa, rozrywkowa i usługowa, a także przestrzeń do życia i prowadzenia biznesu. Znajdują się tutaj luksusowe mieszkania w stylu soft-loft, a także biura do wynajęcia. Swoje siedziby odnalazło już tutaj wiele prestiżowych firm. Postidustrialny klimat ceglanych zabudowań i ciekawa historia miejsca – znajdowała się tutaj wytwórnia wódek – sprawiają, że Koneser jest wyjątkowym miejscem na mapie Warszawy. Dogodna lokalizacja i dostępność komplementarnych usług to ogromne atuty centrum. Można tutaj odpocząć od wielkomiejskiego zgiełku w spokojnej kawiarence, cukierni czy jednej z licznych restauracji, a także rozsmakować się w sztuce, odwiedzić autorskie butiki czy pójść do muzeum, na siłownię lub zajęcia fitness, a także wykonać prozaiczne codzienne czynności, np. zakupy. Centrum Praskie Koneser jest zaprojektowane tak, by odpowiadać na potrzeby mieszkańców, osób pracujących w Warszawie i turystów. Na terenie obiektu znajduje się hotel Moxy Warsaw Praga, który wpisując się w alkoholową przeszłość Konesera, wraz z kluczem do pokoju serwuje gościom na dobry początek… drinka. Koktajle, przekąski, kawa i bar hotelowy są dostępne 24/7. Sala konferencyjna i ciche miejsce do pracy, a także lobby są do dyspozycji gości, a pokoje są niezwykle komfortowe. Jeśli ktoś chce opuścić tę kolebkę luksusu, na terenie Centrum Praskiego Koneser znajdzie wiele restauracji serwujących wyszukane potrawy nie tylko polskiej kuchni. Mocne wódki świata serwuje restauracja Zoni, a WuWu Bistro & Vodka Bar specjalizuje się w polskich smakach. W ¾ Koneser Bar możemy poczuć klimat XX-lecia międzywojennego i wypić koktajl, którego smak zapamiętamy na długo. W Fermencie Praskim znajdziemy dania różnych kuchni świata przygotowane na bazie lokalnych produktów. Van Dog, Koneser Grill Restauracja, smaki Indii w Bombaj Masala Praga i smaki Meksyku w Papa Diego to kolejne ciekawe propozycje na zaspokojenie głodu ciała i ciekawości związanej z wyjątkowym miejscem. Fani zdrowej kuchni odnajdą się w Frankie’s, a wielbiciele zieleni w ORZO, gdzie przestrzeń na 200 miejsc siedzących zapełniona jest roślinami o właściwościach oczyszczających. Jedzenie można połączyć z rozrywką (teatr improwizowany, muzyka na żywo, stand-up) w Syrenim Śpiewie. Jeśli ktoś ma ochotę na kawę, Koneser zaprasza do kawiarni Columbus Coffe, a po coś słodkiego do kultowej Pijalni Czekolady E. Wedel.
Baza noclegowa i bogata oferta restauracyjna sprawiają, że Centrum Praskie Koneser jest idealnym miejscem na prowadzenie biznesu. To wręcz wymarzone miejsce na spotkania w interesach i przyjmowanie partnerów biznesowych z innych miast i krajów, którzy w postindustrialnym obiekcie poczują kipiącą energię sukcesu, i dowiedzą się, jak żyła i żyje Warszawa oraz jej magiczny zakątek Praga-Północ. Tutaj można poczuć się prawdziwym koneserem życia.

plac Konesera 2 Warszawa

Centrum Praskie Koneser - Powierzchnie biurowe do wynajęcia, lunch biznesowy, eventy Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę