Dekorian Home

verified_user
Burakowska 5/7
01-401 Warszawa, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do Dekorian Home

CASTORAMA Warszawa
Krakowska 78, Warszawa
Sklep CASTORAMA zajmuje się sprzedażą detaliczną sprzętu i akcesoriów ogrodnicz…
Monoforma - Projektowanie wnętrz Warszawa
ul. Heliotropów 62E, Warszawa
Pracownia Monoforma projektuje wnętrza komercyjne takie jak sklepy, restauracje…
SO POLISH Warszawa
ul. Jana Kędzierskiego 8/9 , Warszawa
So Polish powstało dzięki talentom i pracy polskich artystów. Coraz większa li…

Dekorian Home Informacje o firmie

Ogólne informacje

Branżą, w której działa Dekorian Home jest usługi wyposażenia wnętrz. Krajem, w którym znajduje się Dekorian Home, jest Polska, natomiast siedziba firmy znajduje się w Warszawa.

Niestety nie posiadamy szczegółowych informacji o ofercie firmy i produktach, dlatego sugerujemy wysłanie zapytania o informacje lub skontaktowanie się telefonicznie: 226310433

Możesz odwiedzić siedzibę firmy Dekorian Home. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, kieruj się do adresu: Burakowska 5/7, 01-401 Warszawa, Polska.

Użyj współrzędnych geograficznych lokalizacji firmy: 52,25444, 20,97888, aby łatwo dotrzeć do podanego adresu za pomocą nawigacji GPS.

Firma oferuje

Nasza galeria dekoracji wnętrz w Warszawie, przy ulicy Burakowskiej 5/7 bazując na długoletnim doświadczeniu i kontaktach z najlepszymi projektantami na rynku służy pomocą w zakresie bezpłatnej wyceny oraz zapoznaniu się z najnowszą ofertą wyposażenia wnętrz sklepowych, hotelowych, restauracyjnych, a także niekomercyjnych. Pracownicy warszawskiej galerii wnętrz zapewniają projektantom wnętrz wszelkie narzędzia pomocne w codziennej pracy, w tym: wzorniki, próbki materiałów czy katalogi. W salonie znajduje się kameralna i funkcjonalna przestrzeń, w której architekt wnętrz może spotkać się z klientem i w komfortowych warunkach dyskutować na temat projektu. Handlowcy warszawskiego salonu to eksperci w swojej dziedzinie, którzy doskonale wspierają projektantów wnętrz na każdym etapie pracy nad aranżacją wnętrza.

We wnętrzu warszawskiego salonu z wyposażeniem wnętrz Dekorian Home można znaleźć wyszukane i jakościowe produkty: podłogi, wykładziny, tapety, tynki ozdobne, żywice, farby, lampy oraz dekoracje do domu.

Nasza warszawska galeria wnętrz od początku działalności współpracuje z najlepszymi światowymi producentami, między innymi: Glamora, Epic Carpet, Nobifloor, Farby Para, Dekoluce czy Metropolis. Dekorian Home oferujący wystrój wnętrz sklepowych, restauracyjnych, hotelowych, a także niekomercyjnych to jeden z najbardziej ekskluzywnych salonów z wyposażeniem wnętrz w Warszawie.

Firma poszukuje

tapety Warszawa, podłogi Warszawa, farby Warszawa

Burakowska 5/7 Warszawa

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
10:00 - 17:00
Wtorek:
10:00 - 17:00
Środa:
10:00 - 17:00
Czwartek:
10:00 - 17:00
Piątek:
10:00 - 17:00
Sobota:
Zamknięte
Numery telefonów
Strony
Forma aktywności
Import, Export, Hurt, Detal, Usługi, Usługi dla biznesu
Kategorie
usługi wyposażenia wnętrz sklep sklep z tapetami
Słowa kluczowe
farby, lakiery, narzędzia

Dekorian Home Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę