Dekorian Home

verified_user
Klinkierowa 7
60-104 Poznań, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do Dekorian Home

pleasure by Ann Poznań
, Poznań
None
Bela Mesa s.c. Poznań
, Poznań
Zastawa stołowa czyli porcelana szkło i sztućce przeznaczona głównie dla gastro…
TOMASZ MISZCZAK TABLEART Sp. z o.o. Sp.k. Poznań
Wnikliwa obserwacja zmian zachodzących stale w branży gastronomicznej skłania n…
Jd Floor Poznań
ul. Onufrego Kopczyńskiego 2b , Poznań
podłogi panele poznań Pergo Boen Balterio Pergo poznań Boen poznań Balterio poz…

Dekorian Home Informacje o firmie

Ogólne informacje

Branżą, w której działa Dekorian Home jest usługi wyposażenia wnętrz. Krajem, w którym znajduje się Dekorian Home, jest Polska, natomiast siedziba firmy znajduje się w Poznań.

Niestety nie posiadamy szczegółowych informacji o ofercie firmy i produktach, dlatego sugerujemy wysłanie zapytania o informacje lub skontaktowanie się telefonicznie: 618515404

Możesz odwiedzić siedzibę firmy Dekorian Home. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, kieruj się do adresu: Klinkierowa 7, 60-104 Poznań, Polska.

Użyj współrzędnych geograficznych lokalizacji firmy: 52,37446, 16,86338, aby łatwo dotrzeć do podanego adresu za pomocą nawigacji GPS.

Firma oferuje

W poznańskim salonie Dekorian Home projektanci i architekci wnętrz mogą usiąść, wypić kawę, omówić projekty oraz przenieść się i zanurzyć w świat designu. W salonie zaprojektowano specjalną strefę wypoczynkową, gdzie w spokoju i komforcie można poczekać na przygotowanie oferty lub zastanowić się nad koncepcją nowego mieszkania czy domu. Jeśli klienci chcą obejrzeć meble spoza ekspozycji, to do dyspozycji mają duży stół, przy którym można godzinami wertować katalogi najlepszych światowych marek.
Poznański salon Dekorian Home zachwyca nowoczesnym designem i funkcjonalnością. Za jego koncepcją stoją: projektantka wnętrz – Ewa Bryl – Michałowicz oraz architektka wnętrz – Katarzyna Baworowska – Wolf. Projekt wnętrza poznańskiego salonu został uznany w międzynarodowym konkursie Global Architecture & Design Awards 2018 otrzymując II miejsce.

Klinkierowa 7 Poznań

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
9:00 - 18:00
Wtorek:
9:00 - 18:00
Środa:
9:00 - 18:00
Czwartek:
9:00 - 18:00
Piątek:
9:00 - 18:00
Sobota:
10:00 - 14:00
Numery telefonów
Strony
Forma aktywności
Import, Export, Hurt, Detal, Usługi, Usługi dla biznesu
Kategorie
usługi wyposażenia wnętrz sklep sklep z tapetami
Słowa kluczowe
farby, lakiery, narzędzia

Dekorian Home Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę