Dekorian Home

verified_user
al. Roździeńskiego 199
40-315 Katowice, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do Dekorian Home

Studio Ido Katowice
Bp. Bednorza 2a/6, Katowice
Studio Ido zajmuje się aranżacją wnętrz biurowych. W swojej ofercie posiada meb…
AD Loving Home - salon z wyposażeniem wnętrz Katowice
None
Stereodesign Sp. z o.o. Katowice
Morcinka 3, Katowice
None

Dekorian Home Informacje o firmie

Ogólne informacje

Branżą, w której działa Dekorian Home jest usługi wyposażenia wnętrz. Krajem, w którym znajduje się Dekorian Home, jest Polska, natomiast siedziba firmy znajduje się w Katowice.

Niestety nie posiadamy szczegółowych informacji o ofercie firmy i produktach, dlatego sugerujemy wysłanie zapytania o informacje lub skontaktowanie się telefonicznie: 500399671

Możesz odwiedzić siedzibę firmy Dekorian Home. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, kieruj się do adresu: al. Roździeńskiego 199, 40-315 Katowice, Polska.

Użyj współrzędnych geograficznych lokalizacji firmy: 50,27832, 19,07915, aby łatwo dotrzeć do podanego adresu za pomocą nawigacji GPS.

Firma oferuje

Katowice jako miejsce, w którym zderza się wysoce rozwinięta sfera kultury oraz biznesu, przyciąga ludzi poszukujących nieszablonowych rozwiązań i niejednoznacznych pomysłów. Poczucie estetyki katowickiego salonu jest na tyle innowacyjne, że klienci stają się bardziej otwarci na łączenie różnych stylów. Od eleganckiej, kryształowej klasyki, po skandynawskie akcenty i industrialne dodatki.
Katowicki salon dekoracyjny swoim wystrojem prezentuje najbardziej ekskluzywne produkty i materiały, znajdujące się w ofercie Dekorian Home, chociażby poprzez wyeksponowanie we wnętrzu salonu tapety marki Glamora. Charakterystyczne dla katowickiego salonu są: nieprzemijająca elegancja i klasa, które od lat stanowią o komforcie i najlepszym wyborze. Pracownicy Dekorian Home wychodzą naprzeciw najbardziej wygórowanym oczekiwaniom klientów i otwierają przed nimi drzwi ekskluzywnego salonu, który poprzez swój wystrój, dobrą energię, zaangażowanie oraz profesjonalizm staje na wysokości potrzeb klientów.

al. Roździeńskiego 199 Katowice

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
10:00 - 19:00
Wtorek:
10:00 - 19:00
Środa:
10:00 - 19:00
Czwartek:
10:00 - 19:00
Piątek:
10:00 - 19:00
Sobota:
10:00 - 19:00
Numery telefonów
Strony
Forma aktywności
Import, Export, Hurt, Detal, Usługi, Usługi dla biznesu
Kategorie
usługi wyposażenia wnętrz sklep sklep z tapetami
Słowa kluczowe
farby, lakiery, narzędzia

Dekorian Home Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę