Dekorian Home

verified_user
Konopnickiej 7
15-215 Białystok, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do Dekorian Home

PRACOWNIA ARCHITEKTURY "KD STUDIO" Krzysztof Dec Białystok
ICCHAKA MALMEDA 10/2, Białystok
|
ego. Architektura i Wnętrza Ewa Gołdyn Białystok
ul. Marii Konopnickiej 7/10, Białystok
Jesteśmy pracownią projektową z Białegostoku świadczącą usługi z zakresu projek…
Lpp Tex S.A. Sklep Home & You Białystok
al. Piłsudskiego 15 , Białystok
Salony home&you podzielone są na 4 strefy. Każda z nich odpowiada podziałowi do…
Conrad Company Kaczyński Konrad Białystok
Kolonia Porosły 55, Białystok
Firma Conrad Company o/Białystok istnieje od 1989 roku i zajmuje się projektowa…

Dekorian Home Informacje o firmie

Ogólne informacje

Branżą, w której działa Dekorian Home jest usługi wyposażenia wnętrz. Krajem, w którym znajduje się Dekorian Home, jest Polska, natomiast siedziba firmy znajduje się w Białystok.

Niestety nie posiadamy szczegółowych informacji o ofercie firmy i produktach, dlatego sugerujemy wysłanie zapytania o informacje lub skontaktowanie się telefonicznie: 857400017

Możesz odwiedzić siedzibę firmy Dekorian Home. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, kieruj się do adresu: Konopnickiej 7, 15-215 Białystok, Polska.

Użyj współrzędnych geograficznych lokalizacji firmy: 53,12560, 23,17746, aby łatwo dotrzeć do podanego adresu za pomocą nawigacji GPS.

Firma oferuje

Obecnie białostocki Dekorian Home posiada różnorodną ofertę podłóg i wykończeń ściennych. Na szczególną uwagę zasługują deski marki Nobifloor, które zachwycają wzornictwem i jakością. W ofercie Dekorian Home znajdziemy również nowoczesne i funkcjonalne podłogi winylowe Designflooring, które dostępne są w wielu modnych wzorach o strukturze drewna oraz kamienia. Każdy, kto marzy o miękkim wykończeniu posadzki, wybierze tu coś wyjątkowego dla siebie. Portfolio naszej firmy obfituje w tworzone z naturalnych włókien wykładziny dywanowe Epic Carpets, Mohawk i Jacaranda.

Na 70 metrach kwadratowych salonu urządzono ekspozycję wzorników tapet. Miejsce charakterem przypomina bibliotekę, pełną fascynujących dzieł. Okładziny ścienne Omexco i Giardini, produkowane z jedwabnych nici, usatysfakcjonują nawet najbardziej wymagających klientów. Wśród wyjątkowych produktów znajdziemy inspirujące, wielkoformatowe, włoskie grafiki Glamora, forniry kamienne Dekostone, maty Sibu, tynki Metropolis, płyty betonowe Dekoconcrete, fantazyjne płyty 3D marki Pulano oraz ażury Casa d'Arte.

Konopnickiej 7 Białystok

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
09:00 - 17:00
Wtorek:
09:00 - 17:00
Środa:
09:00 - 17:00
Czwartek:
09:00 - 17:00
Piątek:
09:00 - 17:00
Sobota:
10:00 - 14:00
Numery telefonów
Strony
Forma aktywności
Import, Export, Hurt, Detal, Usługi
Kategorie
usługi wyposażenia wnętrz sklep sklep z tapetami
Słowa kluczowe
farby, lakiery, narzędzia

Dekorian Home Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę