Rzeczoznawca Budowlany Dariusz Stankiewicz w zakresach posadzkarstwo, ocena wytrzymałości podkładów, stolarka wewnętrzna (posadzki drewniane, drewnopodobne, kamienne, jastrychy)

verified_user
Opata Jacka Rybińskiego 24 lok. nr 3
80-320 Gdańsk, Polska
local_parking
1 miejsc parkingowych
Poproś o informacje

Firmy podobne do Rzeczoznawca Budowlany Dariusz Stankiewicz w zakresach posadzkarstwo, ocena wytrzymałości podkładów, stolarka wewnętrzna (posadzki drewniane, drewnopodobne, kamienne, jastrychy)

RADIUS OBRÓT I WYCENA NIERUCHOMOŚCI Gdańsk
ul. Jaśkowa Dolina 72/7 , Gdańsk
RADIUS Obrót i Wycena Nieruchomości
TOWARZYSTWO GOSPODARCZE SATO SP Z O O Gdańsk
ul. Struga 16 , Gdańsk
W pierwszym okresie działalności naszej firmy klientami były osoby fizyczne ora…
PROPERTY  BEATA JARMOŁOWICZ Gdańsk
ul. marsz. Ferdynanda Focha 8 lok. 33 , Gdańsk
wyceny nieruchomości trójmiasto
KANCELARIA RZECZOZNAWCY MAJĄTKOWEGO KAMILA KULWIKOWSKA-POPIOŁEK Gdańsk
Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami

Oferty z Rzeczoznawca Budowlany Dariusz Stankiewicz w zakresach posadzkarstwo, ocena wytrzymałości podkładów, stolarka wewnętrzna (posadzki drewniane, drewnopodobne, kamienne, jastrychy)

Konsultacje techniczne - obejmują ocenę przedmiotu konsultacji i zalecenia techniczne co do sposobu naprawy (forma ustna). Ekspertyzy - obejmują jedną lub wielokrotną konsultację techniczną, pełen zestaw niezbędnych badań technicznych i pomiarów, dokumentację zdjęciową pomiarów i powstałych szkód, powołanie się na odpowiednie źródła norm oraz wnioski i zalecenia. Mediacje - obejmują pełen proces mediacji pomiędzy instalatorem a inwestorem - dążąc do konstruktywnego porozumienia w sprawie bezkolizyjnego z…

Zobacz ofertę
Opublikowane: 9 grudnia 2019 10:46

Rzeczoznawca Budowlany Dariusz Stankiewicz w zakresach posadzkarstwo, ocena wytrzymałości podkładów, stolarka wewnętrzna (posadzki drewniane, drewnopodobne, kamienne, jastrychy) Informacje o firmie

Ogólne informacje

RZECZOZNAWCA BUDOWLANY w zakresach POSADZKARSTWO (posadzki drewniane - parkiety, deski, tarasy zewnętrzne; drewnopodobne - panele i PVC; posadzki ceramiczne i kamienne, posadzki bezspoinowe i żywiczne). OCENA I BADANIE WYTRZYMAŁOŚCI PODKŁADÓW do wykonania prac posadzkarskich (podkłady cementowe i anhydrytowe). STOLARKA BUDOWLANA - wyroby budowlane z drewna stanowiące wyposażenie (drzwi, schody i elementy wykończenia budynku).

Firma oferuje

Konsultacje techniczne - obejmują ocenę przedmiotu konsultacji i zalecenia techniczne co do sposobu naprawy (forma ustna).

Ekspertyzy - obejmują jedną lub wielokrotną konsultację techniczną, pełen zestaw niezbędnych badań technicznych i pomiarów, dokumentację zdjęciową pomiarów i powstałych szkód, powołanie się na odpowiednie źródła norm oraz wnioski i zalecenia.

Mediacje - obejmują pełen proces mediacji pomiędzy instalatorem a inwestorem - dążąc do konstruktywnego porozumienia w sprawie bezkolizyjnego załatwienia reklamacji.

W moich ekspertyzach i badaniach podczas wizji lokalnej używam profesjonalnego i atestowanego sprzętu pomiarowego. Poniższe urządzenia zapewniają rzetelność badań i najbardziej precyzyjne wyniki, które stanowią podstawę do opracowania opinii lub ekspertyzy budowlanej.

Opinie techniczne - obejmują pisemną ocenę techniczną przedmiotu opinii i pomiary z materiałem zdjęciowym wraz z wnioskami ze wskazaniem przyczyn powstania problemu i zalecenia techniczne co do sposobu naprawy.

Kosztorysowanie- oszacowanie kosztów napraw podłóg, posadzek, elementów wyposażenia wnętrz przy sprawach związanych między innymi z uzyskaniem odszkodowania od firm ubezpieczeniowych.

Reprezentacja w sądach- obejmuje wystąpienia przed Sądem i pomoc w sporządzaniu pism procesowych dotyczących szkód i nieprawidłowości występujących w przedmiocie oceny.

Firma poszukuje

Zleceń od firm, organizacji oraz indywidualnych zlecających

Opata Jacka Rybińskiego 24 lok. nr 3 Gdańsk

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
8:00 - 18:00
Wtorek:
8:00 - 18:00
Środa:
8:00 - 18:00
Czwartek:
8:00 - 18:00
Piątek:
8:00 - 18:00
Sobota:
10:00 - 14:00
Parking
Firma posiada parking o pojemności ok. 1 miejsc
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook
Rok założenia
1990
Forma aktywności
Usługi, Usługi dla biznesu
Forma prawna
Prywatny zakład
NIP
5840102840
Regon
192811407
Kategorie
rzeczoznawca inspektor budowlany
Słowa kluczowe
rzeczoznawca posadzkarstwo, opinie, opinie techniczne podłogi

Zdjęcia

Filmy

  • Rzeczoznawca Budowlany Dariusz Stankiewicz Gdańsk

Rzeczoznawca Budowlany Dariusz Stankiewicz w zakresach posadzkarstwo, ocena wytrzymałości podkładów, stolarka wewnętrzna (posadzki drewniane, drewnopodobne, kamienne, jastrychy) Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę

Pracownicy

  • Biuro Rzeczoznawca Sprzedaż Inne phone 585521988contact_mail biuro@rzeczoznawcastankiewicz.pl