Miętus - sklep wędkarski

verified_user
Laskowa 770
34-602 Laskowa, Polska
Poproś o informacje

Miętus - sklep wędkarski Informacje o firmie

Ogólne informacje

Sklep wędkarski Miętus oferuje swoim klientom szeroki wybór sprzętu wędkarskiego dla profesjonalnych i początkujących miłośników tego sportu. W galerii naszych produktów znajdą Państwo wędki, kołowrotki, akcesoria do wędek, przynęty, podpórki, podbieraki, siatki, torby i pokrowce, pontony i silniki oraz akcesoria do pontonów, odzież wędkarską (bieliznę, czapki, kurtki, kombinezony, wodery, obuwie wędkarskie i inne), fotele i wiele innych.
W naszej ofercie znajdują się także praktyczne poradniki na temat wędkarstwa muchowego, morskiego czy spławikowo - gruntowego, a także kalendarze wędkarskie - wszystkie pięknie ilustrowane i o bogatej treści. Oferujemy także karty podarunkowe na zakupy w naszym sklepie o różnej wartości - idealne na prezent dla bliskiego sercu wędkarza. Zapraszamy na stronę internetową naszego sklepu i do składania zamówień.

Firma oferuje

Nasz asortyment pochodzi od najbardziej uznanych producentów sprzętu wędkarskiego takich jak Anakonda, Fox, Bait Tech, Kamatsu, Iron Claw. To gwarantuje ich najwyższą jakość i funkcjonalność.

Laskowa 770 Laskowa

Godziny otwarcia
Numery telefonów
Strony
Forma aktywności
Detal
Kategorie
Sklep wędkarski
Słowa kluczowe
wędkarstwo, sklep wędkarski