KasFisk kasy fiskalne

verified_user
Modlińska 6 lok.112
03-216 Warszawa, Polska
local_parking
10 miejsc parkingowych
Poproś o informacje

Oferty z KasFisk kasy fiskalne

Novitus NEXT PRO - nowa wersja

Nowa odsłona rewelacyjnej kasy z ekranem dotykowym. Jeszcze szybsza, bardziej intuicyjna, przyjazna do użytkownika. Prawdziwy POS bez abonamentu (jeśli niechcesz, a możesz - nic nie musisz) w cenie która jest niska za tak znakomite urządzenie. Next Pro jest odpowiedni wszędzie tam, gdzie właściciel oczekuje bezkompromisowego rozwiązania, gdzie potrzebny jest POS za małe pieniądze.

Zobacz ofertę
Opublikowane: 20 października 2022 12:22

Gwarancja na drukarkę fiskalną na zawsze

Oferta jest konkretna. Jeśli chcesz spokojnego użytkownia swojej drukarki wybierz wieczystą gwarancję. Właśnie teraz jest okazja na coś co jest za darmo, a gdyby zaszła potrzeba będzie pod ręką. Akcja gwarancja na zawsze, jest dostępna do końca roku. Nie ma specjalnych wymogów, prosta rejestracja, certyfiakt od producenta i to wszystko. Działać będzie do końca użytkownia zakupionego urządzenia co gwarantuje producent. Można wybrać więcej za mniej.

Zobacz ofertę
Opublikowane: 20 października 2022 12:12

O raportach dobowych z kas fiskalnych

Wszelkie informacje że nie trzeba robić raportów dobowych, są nie prawdziwe! Zapis z ustawy - Rozporządzenie Ministra Finansów z dnia 29 kwietnia 2019 r. w sprawie kas rejestrujących - to tam właśnie znajdują się przepisy określające obowiązki podatników pracujących "na kasach" fiskalnych, i ten (podany wyżej) zapis określa jak ma być wykonany obowiązek raportu dobowego fiskalnego przez podatnika za dany dzień sprzedaży. UWAGA! - nie istnieje żaden przepis zwalniający podatnika z obowiązku wykonywania rap…

Zobacz ofertę
Opublikowane: 19 września 2022 12:42

KasFisk kasy fiskalne Informacje o firmie

Ogólne informacje

Sprzedajemy i serwisujemy kasy fiskalne i drukarki fiskalne najlepszych producentów - Novitus i Posnet. Obecnie do ofert weszły kasy fiskalne online. Działamy na szeroko rozumianym Mazowszu i oczywiście w Warszawie. Posiadamy bogaty wybór urządzeń fiskalnych i sprzedażowych. Oferowane przez KasFisk kasy fiskalne i drukarki z całą pewnością dadzą pełne zadowolenie w codziennym użytkowaniu. Dopełnieniem oferty kas fiskalnych są terminale płatnicze, szuflady kasowe, czytniki kodów kreskowych, wagi elektroniczne, drukarki etykiet, terminale komputerowe i ekrany dotykowe.Od początku działalności ukierunkowani jesteśmy pod indywidualne potrzeby każdego z klientów. Największy nacisk kładziemy na jakość sprzętu, fachową i kompleksową obsługę. Jesteśmy gotowi na online! . Nasz serwis dla Państwa wygody działa w systemie 24/7. Naszymi partnerami są Novitus, Posnet, Paytel, Datalogic, Digi, Honeywelli wielu innych. Nasze ceny są kompletne, nic nie trzeba dopłacać. Każdy z klientów otrzymuje całościowy komplet dokumentów który potrzebny jest do kontaktu z urzędem skarbowym. Nasze hasło to - "tylko dobra kasa jest warta twoich pieniędzy"! .

Firma oferuje

Sprzedażą kas fiskalnych i artykułów biurowych zajmujemy się od 17 lat.

Celem jest zaspokojenie potrzeb Państwa i stanie się partnerem strategicznym.

Naszym zdaniem mamy:

najlepszy stosunek ceny do jakości, gwarancje niezmienności cen po zawarciu zamówienia

pełną opiekę, przed i po realizacji zamówienia natychmiastową realizację i bezpłatną dostawę

proste formy rozliczeń, pełną wymianę informacji, przyjazne negocjacje


Bezpośrednia współpraca z importerami i producentami, stały monitoring kosztów, daje nam możliwość sprzedaży produktów po rewelacyjnych cenach a także organizowanie super promocji.

Nasz sklep internetowy zbudowany jest z myślą o szybkich i tanich zakupach.

Oferujemy możliwość zakupów online z dostawą pod wskazane miejsce, na terenie stolicy i przy zamówieniu powyżej 300 złotych dostawa jest darmowa. Udało nam się wypracować sprawnie działający system dostawy, zapewniając dostawę produktów szybko, bezpłatnie.

Proponujemy szeroki wybór produktów, oferujemy te które z całą pewnością są dostępne, unikamy sytuacji w której Państwo możecie zobaczyć komunikat iż wybrany produkt jest chwilowo niedostępny, nasz asortyment stale poszerzamy o nowe pozycje.

Posiadamy produkty znanych i cenionych producentów.

Zakupy u nas pozwalają na szybkie otrzymanie potrzebnych produktów, kompleksowe zaopatrzenie oraz niskie wydatki.

Zapewniamy wygodne sposoby płatności – gotówką, kartą oraz przelewem.

Stali klienci otrzymują także atrakcyjne rabaty, których wysokość ustalana jest indywidualnie.
Nasza oferta, to super oferta przeznaczona dla właścicieli przedsiębiorstw, instytucji, biur i firm.

Dla tych którzy potrzebują wysokiej jakości za dobrą cenę.

Modlińska 6 lok.112 Warszawa

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
09:00 - 17:00
Wtorek:
09:00 - 17:00
Środa:
09:00 - 17:00
Czwartek:
09:00 - 17:00
Piątek:
09:00 - 17:00
Informacje o otwarciu
W soboty po wcześniejszym umówieniu - indywidualnie
Parking
Firma posiada parking o pojemności ok. 10 miejsc
Numery telefonów
Strony
Rok założenia
2013
Forma aktywności
Detal, Usługi, Usługi dla biznesu
Słowa kluczowe
kasy fiskalne Warszawa, kasy fiskalne online, kasa fiskalna

Zdjęcia

KasFisk kasy fiskalne Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę