KasFisk kasy fiskalne

verified_user
Modlińska 6 lok.112
03-216 Warszawa, Polska
local_parking
10 miejsc parkingowych
Poproś o informacje

Oferty z KasFisk kasy fiskalne

DO KOŃCA LISTOPADA OSZCĘDZISZ 500 zł.

black friday? - jesteśmy lepsi! - mamy takieeee obniżki do końca listopada! Chcesz kasę online 500 złotych taniej? - to się rusz i oszczędź tyle kasy za kasę!. Nie przewiduje się przedłużeń, oferta ważna na tyle kas ile zostanie. https://www.kasfisk.com/novitus-one-kasa-fiskalna-online https://www.kasfisk.com/kasy-fiskalne-online-warszawa https://www.kasfisk.com/

Zobacz ofertę
Opublikowane: 23 listopada 2021 15:36

Uwaga, już bardzo niedługo nowe przepisy mogą zmusić wielu przedsiębiorców do kolejnych zmain. Chodzi o to, że w Polskim Ładzie zawarta jest kolejna zmiana. Dotyczy kas i terminali płatniczych. Od 1 lipca 2022 roku ma się pojawić obowiązek który został zapisany w art.19a ust. 3 prawa przedsiębiorców. Krótko mówiąc, terminal płatniczy ma być podłączony do kasy fiskalnej. To oznacza, że jeżeli masz kasę online, do tego terminal płatniczy, to od 1 lipca 2022 r. będziesz musiał mieć terminal "spięty" z kasą. W…

Zobacz ofertę
Opublikowane: 25 października 2021 14:26

Jeśli już oswoimy się z myślą że trzeba kasy wymieniać, to chwilkę o tym, kto ma to zrobić. Przepisy zmieniające i wprowadzające konieczną wymianę kas dotychczasowych, na tzw. online zostały opublikowane i weszły w życie od 1 maja 2019r. czyli wówczas dowiedzieliśmy się kto i kiedy będzie "przechodził" na kasy fiskalne online. Chcesz odebrać swoje pieniądze. pamiętaj że masz czas do końca czerwca.

Zobacz ofertę
Opublikowane: 4 maja 2021 16:42

KasFisk kasy fiskalne Informacje o firmie

Ogólne informacje

Sprzedajemy i serwisujemy kasy fiskalne i drukarki fiskalne najlepszych producentów - Novitus i Posnet. Obecnie do ofert weszły kasy fiskalne online. Działamy na szeroko rozumianym Mazowszu i oczywiście w Warszawie. Posiadamy bogaty wybór urządzeń fiskalnych i sprzedażowych. Oferowane przez KasFisk kasy fiskalne i drukarki z całą pewnością dadzą pełne zadowolenie w codziennym użytkowaniu. Dopełnieniem oferty kas fiskalnych są terminale płatnicze, szuflady kasowe, czytniki kodów kreskowych, wagi elektroniczne, drukarki etykiet, terminale komputerowe i ekrany dotykowe.Od początku działalności ukierunkowani jesteśmy pod indywidualne potrzeby każdego z klientów. Największy nacisk kładziemy na jakość sprzętu, fachową i kompleksową obsługę. Jesteśmy gotowi na online! . Nasz serwis dla Państwa wygody działa w systemie 24/7. Naszymi partnerami są Novitus, Posnet, Paytel, Datalogic, Digi, Honeywelli wielu innych. Nasze ceny są kompletne, nic nie trzeba dopłacać. Każdy z klientów otrzymuje całościowy komplet dokumentów który potrzebny jest do kontaktu z urzędem skarbowym. Nasze hasło to - "tylko dobra kasa jest warta twoich pieniędzy"! .

Firma oferuje

Sprzedażą kas fiskalnych i artykułów biurowych zajmujemy się od 17 lat.

Celem jest zaspokojenie potrzeb Państwa i stanie się partnerem strategicznym.

Naszym zdaniem mamy:

najlepszy stosunek ceny do jakości, gwarancje niezmienności cen po zawarciu zamówienia

pełną opiekę, przed i po realizacji zamówienia natychmiastową realizację i bezpłatną dostawę

proste formy rozliczeń, pełną wymianę informacji, przyjazne negocjacje


Bezpośrednia współpraca z importerami i producentami, stały monitoring kosztów, daje nam możliwość sprzedaży produktów po rewelacyjnych cenach a także organizowanie super promocji.

Nasz sklep internetowy zbudowany jest z myślą o szybkich i tanich zakupach.

Oferujemy możliwość zakupów online z dostawą pod wskazane miejsce, na terenie stolicy i przy zamówieniu powyżej 300 złotych dostawa jest darmowa. Udało nam się wypracować sprawnie działający system dostawy, zapewniając dostawę produktów szybko, bezpłatnie.

Proponujemy szeroki wybór produktów, oferujemy te które z całą pewnością są dostępne, unikamy sytuacji w której Państwo możecie zobaczyć komunikat iż wybrany produkt jest chwilowo niedostępny, nasz asortyment stale poszerzamy o nowe pozycje.

Posiadamy produkty znanych i cenionych producentów.

Zakupy u nas pozwalają na szybkie otrzymanie potrzebnych produktów, kompleksowe zaopatrzenie oraz niskie wydatki.

Zapewniamy wygodne sposoby płatności – gotówką, kartą oraz przelewem.

Stali klienci otrzymują także atrakcyjne rabaty, których wysokość ustalana jest indywidualnie.
Nasza oferta, to super oferta przeznaczona dla właścicieli przedsiębiorstw, instytucji, biur i firm.

Dla tych którzy potrzebują wysokiej jakości za dobrą cenę.

Modlińska 6 lok.112 Warszawa

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
09:00 - 17:00
Wtorek:
09:00 - 17:00
Środa:
09:00 - 17:00
Czwartek:
09:00 - 17:00
Piątek:
09:00 - 17:00
Informacje o otwarciu
W soboty po wcześniejszym umówieniu - indywidualnie
Parking
Firma posiada parking o pojemności ok. 10 miejsc
Numery telefonów
Strony
Rok założenia
2013
Forma aktywności
Detal, Usługi, Usługi dla biznesu
Słowa kluczowe
kasy fiskalne Warszawa, kasy fiskalne online, kasa fiskalna

Zdjęcia

KasFisk kasy fiskalne Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę