PIOTRANS Piotr Misztal

verified_user
ul. Górna 68
32-310 Zalesie Golczowskie, Polska
Poproś o informacje

Produkty z firmy PIOTRANS Piotr Misztal

Cennik usług / Menu

Lotnisko Pyrzowice Katowice

  • Kraków - Pyrzowice 1-4 osoby (1h 20min)
  • Pyrzowice - Bielsko Biała 1-4 osoby (1h 15min)
  • Kraków - Pyrzowice 5-8 osób (1h 20min)
  • Pyrzowice - Bielsko Biała 5-8 osób (1h 15min)

Lotnisko Balice Kraków

  • Katowice - Balice 1-4 osoby (50min)
  • Balice - Zakopane 1-4 osoby (2h)
  • Katowice - Balice 5-8 osób (50min)
  • Balice - Zakopane 5-8 osób (2h)

PIOTRANS Piotr Misztal Informacje o firmie

Ogólne informacje

Smart Transfer - Jesteśmy korporacją taxi, która specjalizuje się przede wszystkim w transferach lotniskowych, międzymiastowych oraz międzynarodowych. Nasza pierwsza taksówka wyjechała w 2012 roku. Od tego czasu rozwój firmy ukierunkowany jest na wysoką jakość obsługi oraz zadowolenie klientów. Stale obsługujemy klientów korzystających z lotniska Kraków Balice oraz lotniska Katowice Pyrzowice.

Nasze samochody stacjonują w pobliżu terminali lotniskowych, dlatego czas dojazdu do klienta został skrócony do minimum. Aby mieć pewność, że będą mogli Państwo skorzystać z naszej oferty, zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji naszych taksówek. Pozwoli to Państwu na zapewnienie sobie 100%-owej dyspozycji naszego samochodu dla Państwa transferu, nawet wtedy kiedy samolot jest opóźniony*.

Doświadczenie naszych kierowców zapewnia maksimum komfortu i bezpieczeństwa. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo podczas podróży. Trasa przejazdu planowana jest tak, by czas przejazdu był skrócony do minimum.

Flota naszych pojazdów jest dobierana tak, aby zapewnić Państwu niezbędną przestrzeń pasażerską oraz bagażową. Wszystkie samochody wyposażone są w klimatyzację.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z usług.

Firma oferuje

OFERTA PRZEWOZÓW
Mogą Państwo zapomnieć o wyczekiwaniu na autobus komunikacji miejskiej, nerwowym spoglądaniu na zegarek w obawie przed spóźnieniem na spotkanie czy zamartwianiu o to, jak przetransportować walizkę. Jeżeli wybierzecie usługi Smart Transfer, zaproponujemy Wam przewóz osób wygodnym samochodem z klimatyzacją i duża ilością miejsca bagażowego. Szybko, w komfortowych warunkach i całkowicie bezpiecznie.

PROFESJONALNY TRANSFER OSÓB NA ZAMÓWIENIE
Prowadzimy przewóz osób: na lotnisko (Kraków-Balice i Pyrzowice oraz Warszawa-Okręcie) z każdego większego miasta Polski, z lotniska, na wycieczki do regionalnych atrakcji, na służbowe wyjazdy. Jeździmy wszędzie tam, gdzie chcą się Państwo znaleźć. Nie ograniczamy swojego zasięgu do okolic Krakowa – na zamówienie jeździmy do innych miast, a także poza granice kraju.

EUROPEJSKI STANDARD PRZEWOZU OSÓB
By jak najbardziej ułatwić Państwu korzystanie z naszych usług, uruchomiliśmy wygodny system płatności. Za transfer osób zapłacicie przelewem na konto. To duży komfort: nie trzeba pamiętać o wcześniejszym przygotowaniu pieniędzy czy nerwowo szukać gotówki już na miejscu. Ma to znaczenie zwłaszcza, gdy organizujecie Państwo przewóz na lotnisko czy na wycieczkę dla swoich gości bądź ważnych partnerów biznesowych: oszczędzicie im w ten sposób chwili niezręczności.

Nasi stali klienci mogą także uregulować płatność za transport gotówką oraz kartą płatniczą.

Zarówno transfer na lotniska, jak i przewozy w czasie wyjazdu służbowego czy transport wycieczkowy można zamówić z wyprzedzeniem. Oferują sobie Państwo w ten sposób wyjątkowy komfort – to taksówka czeka na Was, a nie Wy na taksówkę. W ten sposób zaraz po lądowaniu samolotu czy po opuszczeniu pociągu możecie skupić się na sobie i swoich bagażach, a potem bez nerwów i pośpiechu wsiąść do klimatyzowanego, podstawionego pojazdu.

CZEKAMY NA WASZE ZAMÓWIENIA!
Wiedzą już Państwo, kiedy będzie Wam potrzebny transfer na lotnisko? Zaplanowaliście już wyjazd służbowy? Jeśli tak, jak najszybciej zarezerwujcie naszą taksówkę!

W ofercie Smart Transfer znajdą Państwo:

transfery lotniskowe;
transfery międzymiastowe i międzynarodowe;
wycieczki (np. Muzeum Auschwitz, Kopalnia Soli Wieliczka, Zakopane itp.);
wyjazdy służbowe;
obsługa firm, hoteli oraz biur podróży;

Firma poszukuje

Kraków - Pyrzowice
Kraków - Zakopane
Katowice - Balice
Kraków - Warszawa

ul. Górna 68 Zalesie Golczowskie

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
8:00 - 23:00
Wtorek:
8:00 - 23:00
Środa:
8:00 - 23:00
Czwartek:
8:00 - 23:00
Piątek:
8:00 - 23:00
Sobota:
8:00 - 23:00
Niedziela:
8:00 - 23:00
Numery telefonów
Strony
Rok założenia
2012
Forma aktywności
Usługi, Usługi dla biznesu
Forma prawna
Prywatny zakład
NIP
6372070431
Regon
120569974
Słowa kluczowe
przewóz osób na lotnisko, transfery na lotniska, kraków pyrzowice, kraków zakopane, taxi na lotnisko, transfer z krakowa do pyrzowic, transfer z krakowa do zakopane, airport transfer, trip from krakow to zakopane, shuttle from krakow to airport pyrzowice, taxi from krakow to katowice