R.K. Invest

verified_user
Królewska 129
05-822 Milanówek, Polska
Poproś o informacje

R.K. Invest Informacje o firmie

Ogólne informacje

Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę firmy R.K.Invest , która obejmuje bardzo szeroki zakres usług związanych z wykonywaniem wszelkiego rodzaju reklam wizualnych zewnętrznych i wewnętrznych, jak i nośników służących do prezentacji firm i produktów. Stosując odpowiednie technologie możemy wykonać każdą reklamę w sposób kompleksowy i profesjonalny. Z jednakowa troską i uwagą realizujemy zlecenia jednostkowe, jak i większe nakłady.

Posiadający szerokie kwalifikacje zespół specjalistów pozwala oferować naszym klientom pełną obsługę procesu tworzenia reklamy począwszy od opracowania projektu graficznego, poprzez wykonanie aż po końcowy montaż w dowolnym punkcie kraju i zagranicą.

Reklamy nasze cechują sie nowoczesnym wzornictwem i możliwością różnorodnych technik wykonania. Zaletą naszych produktów poza wyglądem jest ich trwałość przez zastosowanie materiałów najwyższej jakości renomowanych firm.

Producent reklam R.K.Invest jest jednym z najprężniej rozwijających się firm w Polsce. Dysponujemy najnowocześniejszymi technologiami i wieloletnim doświadczeniem naszych pracowników. Naszymi odbiorcami są: agencje reklamowe, branża paliwowa, medyczna, samochodowa, odzieżowa, budowlana, producenci alkoholi, a także wiele innych firm, z którymi współpracę bardzo cenimy.

Jesteśmy pewni, że potrafimy zaskoczyć i spełnić Państwa wymagania naszą atrakcyjną ofertą na kompleksową obsługę reklamową. Każdego z naszych Klientów traktujemy indywidualnie i dla każdego przygotowujemy ofertę specjalnie według oczekiwań, starając się wyjść naprzeciw Państwa wymaganiom.

Firma oferuje

Frezowanie CNC, druk wielkoformatowy, cięcie-grawerowanie laserem, reklama wizualna, gadżety reklamowe, litery przestrzenne, reklama zewnętrzna, reklama wewnętrzna, długopisy, pieczątki, banery,

Firma poszukuje

Frezowanie CNC, druk wielkoformatowy, cięcie-grawerowanie laserem, reklama wizualna, gadżety reklamowe, litery przestrzenne, reklama zewnętrzna, reklama wewnętrzna, długopisy, pieczątki, banery,

Królewska 129 Milanówek

Numery telefonów
Strony
Rok założenia
2018
Forma aktywności
Usługi, Produkcja, Usługi dla biznesu
Forma prawna
Prywatny zakład
NIP
1251679780
Regon
381028799

R.K. Invest Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę