Pod Zegarem. Centrum Ubezpieczeń Radom

verified_user
Kwiatkowskiego 85
26-600 Radom, Polska
local_parking
10 miejsc parkingowych
Poproś o informacje

Pod Zegarem. Centrum Ubezpieczeń Radom Informacje o firmie

Ogólne informacje

Zapewniamy Klientom kompleksową ochronę ubezpieczeniową we wszystkich aspektach życia prywatnego, publicznego i gospodarczego. W naszej ofercie znajdą Państwo ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia domów, ubezpieczenia samochodu, ubezpieczenia grupowe, ubezpieczenia turystyczne, ubezpieczenia zdrowotne, ubezpieczenia podróżne, a także ubezpieczenia komunikacyjne OC i AC.

Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie kompleksowych usług z zakresu ubezpieczeń. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu poznaliśmy oczekiwania naszych klientów. Systematycznie też poszerzamy ofertę. Ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i właścicieli przedsiębiorstw. W dzisiejszych czasach posiadanie ubezpieczenia może okazać się przydatne w najmniej oczekiwanym momencie.

W naszej ofercie znajdą Państwo ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia domów, ubezpieczenia samochodu, ubezpieczenia grupowe, ubezpieczenia turystyczne, ubezpieczenia zdrowotne, ubezpieczenia podróżne, a także ubezpieczenia komunikacyjne OC i AC.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku. Podczas doboru odpowiedniej polisy ubezpieczeniowej, bierzemy pod uwagę oczekiwania klientów i ich możliwości finansowe. Specjalizujemy się także w obliczaniu wartości składek ubezpieczeniowych.

Uzupełnieniem oferty są ubezpieczenia rolne, ubezpieczenia przedsiębiorstw, ubezpieczenia ryzyk budowlano- montażowych, ubezpieczenia transportowe, ubezpieczenia spedytora oraz assistance. Niesłabnącym zainteresowaniem cieszą się ubezpieczenia podróżnicze. Coraz więcej osób, które systematycznie wyjeżdżają na zagraniczne wakacje, decydują się na wykupienie pakietu, który pokryje ewentualne koszty leczenia za granicą.

Baza naszych ofert jest nieustannie aktualizowana, dlatego mamy nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie. Zależy nam na Państwa zadowoleniu. Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Firma oferuje

Ubezpieczenia finansowe
Gwarancja ubezpieczeniowa
Ubezpieczenie kredytu
Ubezpieczenie kredytu hipotecznego
Ubezpieczenia rolników
Ubezpieczenie budynków rolniczych
Ubezpieczenie OC rolników
Informacje dodatkowe
Ubezpieczenie dziecka
Ubezpieczenie grupowe
Ubezpieczenie indywidualne

Kwiatkowskiego 85 Radom

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
8:00 - 17:00
Wtorek:
8:00 - 17:00
Środa:
8:00 - 17:00
Czwartek:
8:00 - 17:00
Piątek:
8:00 - 17:00
Sobota:
9:00 - 13:00
Parking
Firma posiada parking o pojemności ok. 10 miejsc
Numery telefonów
Strony
Rok założenia
2000
Forma aktywności
Usługi, Usługi dla biznesu
NIP
798 110 76 16
Regon
672017900
Słowa kluczowe
ubezpieczenia na zdrowie i życie, ubezpieczenie na życie, Ubezpieczenie NNW

Pod Zegarem. Centrum Ubezpieczeń Radom Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

ZL Zbyszek Lechowicz
mają najtńsze ubezpeiczenia na Ciągniki siodłowe
18 Paź 2018
JK Jacek Korcz
Dobra firma, polecam
18 Paź 2018
Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę